Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

czy skorzystalybyscie z takie propozycji?

Polecane posty

znajomy z pracy zaproponowal wspolny wypad nad morze, ma to byc jakies pare osob.nie bede znala tam nikogo, tylko jego i to tez tyle o ike. z jednej strony mam ochote, lecz z drugiej sama nie wiem. oni sie beda znali pewnie, lepiej lub gorzej, ale beda, jesli dziewczyny zamkna sie w swoim gronie, to mozliwe, ze bede sie czula jak 5 kolo u wozu. lecz to jeden z czarnijeszych scenariuszy, wcale tak byc nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citizen X
a masz inne plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eukaloptusss
no to do krowy sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne plany zawsze sie znajda, ale na razie dopiero co wrocilam z poludnia, nie mialam w zamysle jechac na wakacje nad morze, ale czemu nie? kusi mnie to, ale i sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz innych planów to co i szkodzi zaryzykować :) Jeśli w dodatku lubisz tego kolegę z pracy, to tym bardziej. Tak jak napisałaś .. to jest najgorszy scenariusz, nawet jeśli ich nie znasz to wcale nie znaczy, że masz czuć się jak piąte koło u wozu. Zawsze możesz się wtłumić ;)) Lepiej żałować, że coś się spróbowało a nie wyszło, niżeli żałować, że W OGóLE SIę NIE SPRóBOWAłO :P Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citizen X
przeciez za granice nie jedziesz:D my tu na północy umiemy po polsku:P nie jesteś skazana na ich towarzystwo udanego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie go:) kurde mam opory, to ma byc wypad pod namioty, wiec w ogole juz tak dziwnie, z kims obcymw namiocie, tzn pewnie z dziewczynami, no ale nie wiem kim one sa, nawte ich nie widzialam:D kurrde, z jednej strony mam ochote, ale i sie obawiam, bo bywam z poczatku niesmiala i potrzebuje czasu na nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×