Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gjljhlhjluhfhhjghjcg

PYTANIE O SPOTKANIA SPONSOROWANE! POMOCY!

Polecane posty

Gość gjljhlhjluhfhhjghjcg

Mam pytanie do dziewczyn, które mają za sobą spotkania sponsorowane. Cchciałabym spróbować....i tutaj moje pytanie - mniej więcej jakie sumy wchodzą w grę..czy facet płaci za hotel, gdzie znalazłyście faceta? I czy bałyście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjljhlhjluhfhhjghjcg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam za sobą seks za kasę:) ale dawno to było. Nie bałam się bo wypiłam dwa drinki na odwage, płacił za hotel i dla mnie sporą jak wtedy sumkę zostawiał. Ale nasze spotkania trwały tylko 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjljhlhjluhfhhjghjcg
Rozumiem, a gdzie go popznałaś? bo chciałabym znalezc takiego kogoś...ale boję się ze natknę się na jakiegoś totalnie paskudnego starego dziada...no, a sa pewne granice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjljhlhjluhfhhjghjcg
acha, i czy musialas, jako kobieta byc kreatywna w lozku, czy raczej robiliscie to, co on chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardowo w knajpie, byłam z koleżanką piłyśmy piwo, ona wyszła do łazienki on mnie zaczepił. Nic specjalnego w sumie bo tak tylko chciał zagadać, potem zaczęliśmy się spotykać i tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z reguły jestem kreatywna, nie było czegoś takiego, że on chce. Jeśli już to oboje chcemy, zero jakiegokolwiek przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjljhlhjluhfhhjghjcg
hmm...rozumiem. strasznie się boję ze nie podołam, ze stchorze itp....chcialabym sie umowic przez neta, ale ciezko nam znalezc kogos normalnego...ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjljhlhjluhfhhjghjcg
acha.....i nie bałaś się, że nie zapłaci? np. za pierwszym razem? zwieje i juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc dał mi pieniądze od razu, a potem jak mnie bzykał (a robił to świetnie) to mi to wszystko wisiało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgvdbcbgcnbcgc
hmm, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo prostytucja kojazy sie z agencjami,a dziewczyna opisala konkretnie o co jej chodzi. Jak piszesz krotkie ogloszenie ,ze chcesz kupic truskawki,to chyba nie wdajesz sie w szczegoly ,ze chodzi ci o owoce?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekwp.pl
Zapraszam zainteresowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkania sponsorowane a prostytucja to to samo, zgadzam się. Ale co ci to przeszkadza skoro każdy wie o co chodzi. Co miała napisać, że szuka pomocy w sprawie prostytucji? Mogła i tak ale musiała by się za bardzo rozpisywać, bo nikt by nie wiedział czy chodzi o agencję, mieszkaniówkę czy właśnie o spotkania sponsorowane na własną rękę. Moim zdaniem bez powodu czepiasz się nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xy100
najlepiej by było napisać oddam się za kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy czytać nie umiecie. Ona tu nie szuka sponsora tylko rad dotyczących takich spotkań więc co jej po tytule tematu "szukam faceta, który zapłaci za seks w hotelu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onononon
ja hetnie Cię poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ma racje i kropka:-) A ty doczepialska chyba marzysz o takim czyms,tylko jestes za brzydka i pewnie nie mozesz nikogo znalesc,bo cos cie tu za bardzo irytuje ten temat:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie zastanawialam czy nie sprobowac, ale ciagle jakos nie moge sie przekonac. To taki dreszczyk emocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tylko trzeba sie przemóc.... a to nie takie latwe w szczególności, że się tego wcześniej nie robiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy się złamać czy nie... zależy jakie masz parcie na kesz (brzydko pisząc) facet na pewno powinien zapłacić za hotel, Twoją ewentualną konsumpcję (wino/kawa/kolacja czy co tam jeszcze) oraz Twoją pełną stawkę. jeżeli jest gentlemanem, to zdobędzie się jeszcze na napiwek - jednak nie łudź się, gentleman to prawie wymarły gatunek. ile możesz zarobić? z jednego spotkania niewiele. robiąc to regularnie mając wyrobioną grupę kilku sponsorów - już całkiem sympatyczną kwotę. można też wybrać opcje hardcore i wyjechać na 2 - 3 miesiące do zagranicznego burdelu. w tydzień jest młoda atrakcyjna dziewczyna w dobrym miejscu w stanie zarobić w granicach 1500 - 3000 euro (a gdzie niegdzie i więcej). po trzech miesiącach można przez resztę roku siedzieć spokojnie w domku i rozkoszować się widokami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piort

To się nie nazywa prostytucja tylko ... , ...ą będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×