Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musia21

kocham innego i nie wiem co zrobić

Polecane posty

Gość musia21

jestem 7 lat po ślubie i mam 6 letnia córkę. mój mąż jest idealnym ojcem każda kobieta marzyłaby o takim mężczyźnie. relacje są miedzy nami różne. nie kłócimy się, ale nasze małżeństwo opiera się tylko na rozmowie o pracy i o dziecku. maż jest fantastycznym ale... nie kocham jego tylko pokochałam innego mężczyznę. on też mnie kocha. trwa to juz prawie 2 lata. chciałabym odejść, ale boję się skrzywdzić córkę i męża. boje sie również reakcji rodziny. czy ktoś był w takiej sytuacji?? co zrobiłyście i jakie były tego konsekwencje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj..... kolejna samolubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydurnao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgxnbcvx
odejdź od męża i bądź z tym kogo kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaj męża swego
bo to jest twój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno będzie
odejdź. daj ułożyć sobie życie mężowi. Ciągłe fantazje o kochanku i tak rozwalą prozowaty związek. pytanie: prałaś skarpetki kochankowi czy tylko spotykacię się pachnący ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj musia
zostaw męża i dziecko, ktoś ci to napisał. urodzisz sobie drugie z tym wyśnionym kochankiem. Wiesz, żal mi twojego dziecka i kazdego następnego które urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>merkaba Tak to jest zauroczenie które trwa już dwa lata i przejwia się regularnym seksem za plecami męża :D:D:D:D I to chyba udanym seksem skoro laska myśli o odejściu od rogacza. Oczywiście teraz powinna przenieść się do działu gdzie stare (k) alimenciary ją wyedukują jak rogacza przed porzuceniem oskubać z majątku i pozbawić dziecka. Dadzą jej wsparcie i wytłumaczą ze cała wina za ten stan rzeczy spoczywa na niczego nie podejrzewającym rogaczu :D:D:D:D http://alime.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora tematu
i tak już skrzywdziłaś i męża i córkę, a pewnie przy okazji siebie też o czym jeszcze nie wiesz a teraz bądź konsekwentna i przyjmij na klatę konsekwencje zdrady, powiedz prawdę mężowi i odejdź, córkę zostaw w rodzinie z ojcem i płać alimenty na córkę, jakieś godziwe alimenty aby chociaż pod tym względem nie zawieźć a sama idź do tego kochanka i nie argumentuj że tym odejściem skrzywdzisz córkę...bo ty już ją skrzywdziłaś Nie kradnij więcej życia swojemu mężowi, odejdź, a mąż twój kiedyś znajdzie prawdziwą miłość do kobiety która będzie nową matką dla twej córki....TO własnie wybrałaś czyniąc ZDRADĘ. to logiczne....jak masz kochanka to nie masz męża i córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka 32
rozwiedz się i nie rób z siebie dłużej kłamliwej szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×