Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

G R U B A S K A 14

Nie ważna płeć i nie ważny wiek, wszytscy co chcą schudnąć niech tu wejdą!

Polecane posty

Mam naimię Wiktoria i mam 15 lat waże 99 kg przy wzroście 168 bardzo i to bardzo chce zrzucić zbędne kilogramy a jest ich 49 tak dobzre widzicie czterdziesci dziewiec kilo za duzo szukam osob w kazdym wieku i kazdej plci krtorzy maja duzo kilogramow do zrzucenia zaparszam! i bardzo prosze niech chociaz kila osob sie w pisze bo jestem bliska zalamaniu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co prawda nie chce schudnąc
ale nie przesadzaj, fakt masz sporo do zrzucenia, ale na pewno nie aż do 50kg! ja mam taki sam wzrost jak ty i przy tej wadze bedziesz wygladac jak skóra i kosci! 55kg to najmniej, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzeeee
ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszystafruzia
I ja od dziś dieta 5 dniowa a do tego pas trenergym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzeeee
ile macie lat? ja 15;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj grubaska ja Cię pamiętam jak wcześniej zaczynałas odchudzanie, mam nadzieję, że teraz na serio:) trzymam za Ciebie kciuki, musisz się na prawdę za siebie wziasc i mieć silną wolę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzeeee
pebi? to ile ty teraz ważysz :P? laska jestes , gratuluje serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszystafruzia
Mam nadzieję ze się uda zdobyc moj cel 166 cmm 20.07.2009 - 75kg 13.09.2009 - 60 kg cel 1 - 70 kg cel 2 - 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty warze ok 95kg:( bo ostatnio miałam urodziny i kilka dni sobie pozwalałam:P Jeszcze dużo przede mną:( ale się nie poddaje i walczę cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do G R U B A S K A 14
A bylas u lekarza ? W Twoim wieku nie powinno sie samemu odchudzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasko 14
dlaczego tyle wazysz? pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzeeee
gdzie autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja chętnie się przyłacze do zrzucenia mam aż albo tylko 10 kg, pierwszy cel - 3 kg, zaczynam i jestem zdeterminowana jak nigdy!!! Za mc mam wesele kumpeli, wiec chce wyglądać ładniej i szczuplej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlllene
hej ja też przyłączę się z chęcią do Was :) moja dieta już trwa i 2 kg mniej :D jeszcze 3 i będzię dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam że zaparszam wszytskim to wszytskicj ale 5 kg to śmieszan waga bo tego prawue nie widac ale ok ! wiec tak, jak mialam 5 lat zaczelam chorowac i bralam leki za lekami ktore powodowaly u mnie tycie, w 3 klasie podstawowki odkryto ze to od lekow i zostalo mi nic innego jak odchudzanie tylko nie bralam tego na powaznie i zaczelam jesc ze stresow szkole jak sie ze smiali i z 60 w tzeciej klasie do 98 kg w szostej wiec tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlllene
wszyscy to wszyscy :) a co do mnie to ja tez chorowałam za młodych lat i wyglądałam jak kulka a nie jak dziecko, i co prawda nie ważyłam 90 kg a tylko 60 przy wzroście 150 ;/ i tak sie zaczeła zabawa w odchudzanie ze w wieku 16 lat miałam początki anoreksji (ważyłam 38kg przy 160cm wzrostu) przytyłam do 48 i tak sie trzymało przez 6 lat az doszłam do 60 ;( za mna poł roku i 7 kg, chcę mieć 50kg to mój cel. I powiem Ci podstawa to wiara w siebie i pozytywne myślenie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlllene
a i jeszcze jedno nie jestem złośliwa tylko pytam z czystej ciekawości dlaczego rodzice nie pójdą z Tobą do specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzeeee
spoko;) to sie odchudzamy i razem trzymamy:D ja jestem niska 157:( i waże niecałe 55kg, ale chciałabym schudnąć do 48:] więc 7 kg przede mną;) a za mną 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×