Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowela_sbk

Praca w VAN GRAAF

Polecane posty

Dziewczyny szukam i szukam po necie jakichkolwiek opinii na temat pracy w tym sklepie odzieżowy i nigdzie znaleźć niie mogę,w ięc postanowiłam napisać tutaj do was, mam nadzieję ze coś będziecie miały do powiedzenia na ten temat. Może któraś z was pracowała, pracuje tam? Jak wyglądają zarobki? I ogólnie praca w tym miejscu? może znacie kogoś kto sie wypowiadał o pracy tam, albo chociaż podobny sklepie jak VAN GRAAF, w srodę mam rozmowe tam i juz sie stresuje, jestem ciekawa co i jak. mam nadzieje ze znajda sie kobitki które będą coś wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka55
Uwazajcie na ta firme !! Zarobki sa niskie a wymagania bardzo duze do jakosci pracy jedzie sie na prowizji ktore sa niskie trzeba sie napocic zdrowo zeby miec pare groszy . Pracodawca nie ma skrupulow jak sie nie podoba to wywalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka55
wszystko ladnie wyglada na zewnatrz a tak naprawde to syf i wyzysk polakow przez korporacje ktora chce tylko zrobic kase a sprzedawca jest smieciem , wyrobnikiem tanim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o pracy tam jako magazynier. Wiem że umowa jest na zlecenie ale ciekawe ile dadzą do ręki. Mam nadzieję że skoro bez umowy o pracę to będzie z 1800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam,szybko uciekniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj NABO i LAWO jeśli już nie pracujecie w tym sklepie to znaczy, że miałyście coś za kołnierzem. W tym sklepie w łodzi 3/4 ludzi pracuje siedem lat, jak byłoby tak tragicznie to przecież siłą nas tu nikt nie trzyma, a i o zwolnionych bez powodu to jeszcze nie słyszałyśmy. Lawo piszesz jakieś głupoty o sprawach mobbingu, wymyśliłaś to aby przykoloryzować swój post i oszkalować firmę (chyba często zajmowałaś się plotami) zamiast pracować. Jeśli nie przestaniecie pisać obydwie wierutnych kłamstw na różnych portalach (ciągle te same bzdury, zła atmosfera, zła kierowniczka, ble, ble, ble........) to chyba wasze liściki w końcu przekażemy kierowniczce aby złożyła doniesienie do prokuratury o pomówienie jej i firmy (a wiecie, że ona to zrobi, bo nie pozwoli na takie bzdury). Chyba jednak żałujecie, że przez swoją głupotę już tu nie pracujecie (a robota była fajna w de....ji no i w sp.....y?) . Wasze liściki są godne pożałowania. Może zajmijcie się szukaniem pracy (ale nie ma gwarancji,że nie wylecicie) a nie szkalowaniem innych pracowitych ludzi. Dziwne, że nikt inny nic nie pisze tylko wasze te same bzdury się pojawiają. Jak się nie ma co robić w domu, a się wyleciało z pracy to najlepiej oszkalować innych i zemścić się na firmie, to chyba dość niskie i proste, gratulujemy poziomu, żal nam was, życzymy trochę rozumu i godności. Odpowiadając osobom, które zastanawiają się na pracą w van graaf , to nie czytajcie wypocin mściwych, zwolnionych tylko spróbujcie sami rozpocząć pracę (jeśli znajdziecie wolne miejsce) i wyrobić sobie własną opinię, warto, duża kultura pracy i poszanowanie pracownika. U nas jest komplet personelu a podobnież jest tak źle ....... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadacie bzdury... w tej firmie bardzo rzadko kogos zwalniaja... niektorzy nawet naprawde zachowuja sie masakrycznie - ale i tak pracuja i nikt ich nie zwolni. Ludzie pracuja tam po 7 lat - wiekszosc. Praca jest ok bo nie meczy, klienci sa raczej ok - ale wspolpracownicy... to jest dziwne. Ja pracuje tam 3 lata i naprawde nikomu nie mozna ufac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×