Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaamilaa

Koniec świata 2012. Jak myślicie nastąpi?

Polecane posty

nie 🖐️ taki typowy koniec chociaż o ile ktoświerzy w brzebiegunowanie ziemi i że nie będzie to koniec świata to kafe badnei bo zakłócenia elektromagnetyczne pewnie znisazczą wszystkie komputery na całym globie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhke
lepiej niech nastapi - polsce i ukrainie sie upiecze z euro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik---
jak sobie nie uloze zycia do 2012 to moze w nas pierdolnac nawet wielki meteoryt :D nic mnie to wtedy nie bedzie obchodzilo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakoś zatraciłam się w tym temacie, przejrzałam mnóstwo stronek. Ekspresyjna historia :D Wyczytałam nawet gdzieś, że kryzys gospodarczy, który trwa jest już związany z końcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik---
osobiscie to w zaden koniec swiata nie wierze, przynajmniej nie za naszej kadencji :D a jezeli kiedys ziemia przestanie istniec to z pewnoscia z powodow czysto kosmicznych czyli np jak sloneczko sie wypali, albo cos na nas spadnie, albo sloneczko wrecz przeciwnie zacznie mocniej przypiekac. takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik---
ale ogolnie uwazam ze temat konca swiata jest bardzo ciekawy, jak macie male niegrzeczne dzieci to mozna je zawsze tym postraszyc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jest gwiazdą, gwiazda istnieje, dopóki wodór syntetyzuje w cholor, a Słońcu zostało jeszcze dość sporo czasu, zdążysz ułożyć sobie życie :D Według mnie prezej wykończymy się pod względem ekologicznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik---
widze ze zorientowana w temacie jestes :D jestem tylko jednego pewna - jak umierac to szybko i bezbolesnie w miare :D wiec mysle ze meteoryt bylby w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie, że znalazłby się taki wielki co zniszczyłby cały świat ;) Najbardziej dziwi mnie fakt ustalenia już dokładnej daty 21.12.2012 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik---
mnie juz nic nie zdziwi hehehe :D ale co tam, poczekamy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te prrrrrr
Kaamilaa i wlasnie w ten dzien dokladnie konczy się kalendarz majów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według teorii postępowania trzeba się zaszyć w górach i zbudować bunkier :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te prrrrrr
zależy wg jakie steorii. Ja słyszałam o górach, o RPA i o naszych rejonach. Swiadkowie jechowy przewiduja koniec swiata na rok 2014 i ma przezyc iles tam tysiecu ludzi tylko, sami oczywiscie tylko swiadkowie jechowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważ tylko, że głoszą naukę o Armagedonie, czyli Krwawej Wojnie, w której Bóg Jechowa zniszczy wszystkich niewierzących w ich poglądy. Następną nauką jaką głoszą to 144tys. wybranych, a przecież na świecie jest ok.6mln jechowych :P Jedno wyklucza drugie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te prrrrrr
ale to w 2012 to tsunami przejdzie???? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Requiem for a tower.. Taa.. :P te prrrr: właśnie w 2012 ma nas zalać woda przecież :D a jeśli chodzi o nasz region ma być to właśnie niby tsunami Bałtyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te prrrrrr
Kaamilaa - ale calej Polski nie zaleje podobno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie końca tylko 3 % ludzi z polski umrze albo 30 % nie pamiętam włochy zaleje według Klimuszko a polska będzie wybranym narodem ze od polski wyjdzie iskra zacznie sie od nowa zaczyna wieżyc czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te prrrrrr
merkaba a na co umrze ten procent ludnosci? Zaleje? Czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te prrrrrr
Kaamilaa - dokladnie :D Wlosi pewnie mysla ze to oni beda wybrani a zaleje nasze regiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kalendarza Majów, fakt faktem, że kończy się 21.12.2012, ale koniec ma być spowodowany przebiegunowaniem Ziemi, a te zdarzają się co około 250 tysięcy lat,a a ostatnie miało miejsce ok. 780 tysięcy lat temu. Dziwne powiązanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te prrrrrr
nie rozumiem :( Czyli troche o dlugo za dlugo czekamy na to przebiegunowanie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×