Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaamilaa

Koniec świata 2012. Jak myślicie nastąpi?

Polecane posty

Czytałam, że zmiany biegunów ziemi są zdarzeniami losowymi - następowały po sobie w odstępach od 10 tysięcy, do nawet 50 milionów lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te prrrrrr
rozumiem, czyli nie mozna dokladnie tego przewidziec. Hmm, to moze jednak rzeczywiscie cos w nas walnie z kosmosu tylko nie chca powiedziec zeby paniki nie siac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te prrrrrr
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spirytysta
Temat końca świata w 2012 to bzdura. Nie można przewidzieć przyszłości... Z drugiej strony nie widzę powodu, dla którego świat miałby się skończyć właśnie w 2012. Wszystkie historie, które tworzone są wokół tego tematu, to fikcja, która skierowana jest na to, by zachęcić ludzi do czytania książek na ten temat i nabijania portfeli ich autorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemia jest jak samochód obraca sie i a woda to pasażer bez zapiętych pasów i jak sie zatrzyma sie ziemia lub nagle zmieni kierunek obrotu to woda sie przeleje przez kontynenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko tak jak pisałam zmiany biegunów ziemi są zdarzeniami losowymi - następowały po sobie w odstępach od 10 tysięcy, do nawet 50 milionów lat, nie wiem skąd ten 2012r. :P A co do kalendarza Majów, on się po prostu kończy i nie zwiastuje to również końca świata, bynajmniej według mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam również o 'pewnym' człowieku króremu przyśniło się podobno siedem katastrof. Z przeszłości i przyszłości. Była tam między innymi druga wojna swiatowa, przed ostatni sen to zamach na World Trade Center, a ostatnia to własnie koniec świata w 2012. Nie podano żadnego nazwiska, przewidział wszystko.. po fakcie rzecz jasna :D I to mnie właśnie wkurza u tych wszystkich jasnowidzów :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deathvader
Głupie baby co wy macie w tych próżnych łbach ze sie nad tym zastanawiace??? Weźcie sie lepiej za jakieś wyszywanie albo sprzątanie świata! (całoroczne)a wy tu takie tematy! Gówno nie koniec świata!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy temat :) Koniec świata miał być w 2000 roku a tu mamy 2009 i nadal zyjemy ale tak patrząc na to wszystko, ciagle jakieś choroby, kataklizmy, moze cos w tym byc ale nie sadze ze w 2012 - niektorzy mowia ze jak bedzie Euro 2012 to wtedy :) ja tam nie wierzę w daty ale jak cos przyjdzie to albo to bedzie jakis mega kataklizm albo cos z kosmosu spadnie ale tak osobiscie to mysle ze najwieksze prawdopodobienstwo to jakas epidemia - wyginie ludzkosc i zostanie garstka :) tak tez ktos kiedys gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deathvader
Jak juz pisałem lepiej by było jakbyscie sie ze mna założyli. Zadnego końca nie będzie a napewno nie w 2012r. Po co w to gówno wierzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantrabutor
jehowcy przepowiadali koniec swiata juz chyba ze 40 razy.Jakos wciaz jest ten sam swiat.Ze kiedys koniec swiata nastapi-to jest pewne bo jest w Biblii.Kiedy?Nikt tego nie wie.Szczerze watpie zeby w 2012.To sa moim zdaniem chybione prognozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deathvader
TO ZALEŻY JAKI BĘDE MIAŁ HUMOR 21.12 2012!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec świata będzie
po jutrze, 9.09.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKAMY NA KONIEC ŚWIATA
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paschalina
Pewnie nastąpi, a najpierw skończy się ta III wojna światowa, co się zaczęla 10.11.2010 :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam gdzies pseudonim
TAK- nastąpi koniec świata w 2012 roku!!! SAMI SIEBIE WYKOŃCZYMY. WSZĘDZIE TYLE CHAMSTWA I NIENAWIŚCI ZE NIE TRZEBA NAM JAKIŚ SIŁ NADPRZYRODZONYCH ABY LUDZKOŚCI DOBIEGŁ KRES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom proces działania Kafe na twoim komputerze jest skomplikowany. Serwer Kafe - serwery pośredniczące - serwer operatora twojej sieci - twój komputer. Niech nawali któryś z tych komputerów, albo uszkodzone zostaną kable sieciowe, albo zabraknie prądu...i nie ma Kafe. A to co się zdarzy najpierw w roku 2011 a później 2012 zależy w głównej mierze od nas samych. O naszych osobistych WYBORÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalendarz majow konczy sie w grudniu 2012. jednak po wywiadzie z przodkami majow okazuje sie ze kalendarz ten konczy sie tak jak kazdy inny kalendarz. a ze akurat temu kres przypada na te date, nie oznacza to konca swiata. gdyby znalazl sie ochotnik ktory przedluzylby ten kalendarz o kolejne 570 lat, to ma sie rozumiec ze koniec swiata nastapi za te 570 lat?? no prosze was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje, że będzie i zniszczy wszystko i wszystkich przynajmniej raz będzie sprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×