Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bakuuus

Wypada? czy nie wypada?

Polecane posty

Właśnie... Sprawa o pierwszym pocałunku. Pytanie brzmi następująco (czy ja zaraz oberwę? :D) otóż wybieram się z pewnym Panem :D na 4 \\\"randkę\\\" (nie jestem z nim \\\"na stałe\\\", żadna tam z nas para), Pan przebąkuje sobie o buziaku. Problem polega na tym, że... zależy mi na nim... Możecie się śmiać lub też nie, ale zastanawiam się czy \\\"zgodzić się\\\" na tego nazwijmy umownie \\\"buziaka\\\"? Wewnętrzne coś krzyczy i piszczy mi \\\"uważaj, faceci nie chcą takiej zbyt łatwej\\\", ale z drugiej strony.. właśnie, czy jest druga strona? Zależy mi na nim, możliwe, że chciałabym żeby rozwinęło się z tego coś ciekawego, aczkolwiek obawiam się, że takie działanie spowoduje pojawienie się \\\"minusika\\\" w moim kajeciku :) Pytanie (3 w tym poście :D) brzmi, czy to \\\"wypada\\\" czy też nie? nie chciałabym w głupi sposób zmarnować swojej hm.. szansy. (tak, nazywam to szansą, bo towarzysz wygląda mi na ciekawego :D, baa, bardzo ciekawego :D) Co ciekawe, Pan sobie żartuje, że to ja mam \\\"poderwać\\\" jego :D no chyba jednak nie bardzo ma co liczyć na inicjatywę z mojej strony, bo ja nie z tych odważnych co chcą świat zawojować i na faceta się pierwsza rzucić, pozniej to spokojnie :D ale pierwszego kroku nie zrobię, nie ma takiej opcji :D przepraszam za nieśmiałość :D nie wiedziałabym nawet chyba jak się pierwsza do tego zabrać :/ to co, pomożecie? :D byłabym wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×