Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja14021978

Oddam szczeniaka yorka

Polecane posty

Gość kaja14021978

Witam oddam szczeniaka rasy yorkshire terrier ma teraz 4 tygodnie prawdopodobnie jest niewidomy do nowego domu możne trafić za około miesiąc po konsultacji weterynaryjnej. Oddam tylko do ludzi kochających zwierzęta i odpowiedzialnych , po spisaniu odpowiedniej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja14021978
no niestety pomyliłeś się kolego suka ma uprawnienia hodowlane ze znakomitymi wynikami tatuś tez niczego sobie pieski z metryka . Ale z tego co widzę to nie masz pojęcia o hodowli bo zwyczajni rozrażacze już dawno uśpili by szczeniaka a ja staram znaleźć się mu domek a jeżeli się nie znajdzie zostanie u mnie proszę mnie tu nie krytykować jak nie znasz przyczyny wady pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak o
skąd jestes? za ile moge go kupic? chetnie sie zaopiekuje malym pieskiem, mam dom i podworko na ktorym moglby sie bawic. No i corcie ktora bardzo chce psiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja14021978
Ja jestem ze śląska piesek dopiero możne być wydany za około miesiąc po dokładnej konsultacji u weterynarza , chciałabym aby domek do którego pójdzie dał mu miłość i opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja14021978
Piesek nie jest na sprzedaż jest do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsaaaa
Ja też jestem ze śląska i mogłabym się nim zaopiekować, napisz z jakiego jesteś miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja14021978
Okolice Bielska Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsaaaa
Jestem z Bielska. Jeśli chcesz to podam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja14021978
podaj maila podam ci dokładne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsaaaa
fush@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że rodzice mają metryki
nie daje jak widać gwarancji, że urodzą się zdrowe szczeniaki :P Matka Teresa się znalazła, dobrego domu szuka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaka jest przyczyna wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsaaaa
autorko czekam na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja14021978
a kto ci powiedział że metryka daje pewność ? nie lepiej jest według ciebie uspac szczeniaka co ? Prawdopodobna wada to pękniecie pęcherza płodowego podczas porodu, gdzie nastąpiło niedotlenienie i tego właśnie taka przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja14021978
mail wysłany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja14021978
Przyszedł mi mail zwrotny że nie ma możliwości dostarczenia maila prawdopodobnie pomyliłeś adres maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsaaaa
niestety nic nie doszło :( Podaję swojego drugiego maila, jeśli to nie problem to proszę o wysłanie informacji na tego kasiqula878@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsaaaa
Prosze również o więcej informacji na temat wady wzroku pieska. Mam znajomego weterynarza wiec piesek bylby pod stala opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje na czarno
a po co wam niewidomy piesek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAinah
Piesek jest po to aby dawać i otrzymywac miłość. To, że jest niewidomy nic nie zmienia, tak jak z ludźmi.Po prostu trzeba nauczyc go żyć i nauczy się z nim żyć.Czy wiesz, że jest piesek który ma tylko dwie nogi, nie wie że mógłby mieć 4, więc żyje, biega i jest szczęśliwy. Czytam to ogłoszenie i zastanawiam się czy potrafiłabym pomóc temu szczeniakowi w dostosowaniu się, to jedyne co mnie wstrzymuje.Zawsze miałam psy, odchodziły gdy przyszedł czas, myślę,że znajdziesz dla niego dom.Ale nie dla zabawy, bo córeczka chce, albo koleżanka albo ciocia. Wiesz jak to jest ludzie nie zdają sobie sprawy jaka to odpowiedzialność - zwierzę. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudiig
co za pytanie : " po co wam niewidomy piesek" ... Ludzie nie maja za grosz empatii i wyobrazni. Ten piesek niewidomy da im wiecej niz od nich dostanie. Bo zwierzeta w przeciwienstwie do ludzi potrafia byc wdzieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkj
pracuje na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkj
pracuje na czarn a jak urodzi ci się niewidome dziecko (czego nie życzę) to tez stwierdzisz,że po co ci ono i je gdzieś wydasz albo uspisz? :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się oddam
szczeniakowi z Yorku, moze być z New

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVCIA25
WITAM CHETNIE ZAOPIEKUJE SIE PIESKIEM I JEŚLI JEST TO POWAŻNA OFERTA OCZYWISCIE . MAM 7 NIĄ CORECZKE. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serena29
Poszukuję kontaktu z Panią która chce oddać niewidomego yorczka, nawiązałam z nią kontakt mailowy jednakże na wskutek przestępstwa internetowego nie mam dostępu do poczty za pomocą której utrzymywałyśmy kontakt. Straciłam jej adres mailowy, czekam na wiadomość serena29@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiaro koniara
Witam.Gdzie mieszkasz chciała bym kupić córce pieska więc za ile sprzedejesz go lub ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia90
Witam jestm zaiteresowana tą sunią wiem co to nie widomy piesek bo miała a ta psinka nie bedzie nadawała się do dzieci podaje mojego mejla renatkaa90@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia90
ten piesek potrzebuje miłsci i oddania a nie żedziecko nim wyszarpie jestem ze sląska proszę odopwiedziec czy jest jeszcze maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×