Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kenniks

Pomysł na obiad.

Polecane posty

Gość dessssa
ja mogę napisze zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dessssa
kiełbasa w sosie pomidorowym składniki: 2-3 kiełbasy (mogą być parówki) 1 cebula szklanka wody koncentrat pomidorowy łyżka mąki olej do smażenia przyprawy (sól, pieprz) przygotowanie: kiełbasę kroimy w plasterki i smażymy razem z cebulą porkojoną w kostkę. Dodajemy łyżkę mąki, wode i koncentrat, całość doprawiamy do smaku i dusimy pod przykryciem na małym ogniu przez 10 min podawać z ziemniakami smaczne, tanie i szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
Grillowana pierś kurczaka (indyka) z sałatą w sosie winegret i do tego ziemniaczki, albo ryż natralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie parowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi1003
Ale wy cudości gotujecie ja zrobiłam dzis kluski ze serem i bylo pycha omaszczone maselkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi1003
a kluseczki zrobilam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi1003
W taki upał to taki lekki obiadek smakuje najlepiej , a jutro moze ziemniaki udka duszone i mizeria z ogorków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pii_pii
A ja dzisiaj miałam gotowany bób. Jutro zrobię takie fajne jedzonko. W sporej misce wymieszam: kaszę gryczaną podsmażone kawałki piersi kurczaka sałatę lodową kukurydzę ósemki pomidora listki bazylii ziarna słonecznika oliwki sól pieprz oliwa Do tego szklana zimnego kefiru. Ale będzie pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina17
ja miałam wczoraj pomysł na zapiekanke ziemniaczaną z kiełbasą i cebulą a dzisiaj planuje kluski śląskie i surówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×