Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość letnia sukienka

myślicie, że jest ok? sukienka na lato

Polecane posty

Gość hania1234
eee nie... jakaś taka bezpłciowa i ten materiał :O myśle że nie będzie korzystnie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche jak koszulka nocna, to trend z lekka juz przebrzmialy. Szukaj czegos bardziej dziewczecego, z kolorowej bawelny, stylizowanej na cienkie plotno, postaw na zakladki i falbanki, a bedzie modnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia sukienka
też tak pomyślałam, że taka trochę... dziwna ;) ciężko znaleźć leciutką, tanią sukienkę, która nie przypomina koszuli do spania, ale szukam dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia sukienka
2 odpada :o raz ogólny - bo tylko przybliżony wygląd, bo praktycznie to nie widać jak wygląda, nie lubię sprzedawców, którzy robią zdjęcia niczego nie obrazujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorzysta jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannnnanana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, te spamerki są coraz bardziej kretynskie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja82
Przepiękne sukienki można zamówić w sklepie Thesame.eu. Dodatkowo mają miniaturkowe wersje tych samych kreacji dla matki i córki. Kupuje tam regularnie, odkąd urodziła mi się córeczka. Sukienki są śliczne i bardzo wygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MandraSala
http://www.thesame.eu/kategoria/sukienki Ja mam tą w paski, przewiewna bawełniana i w klimacie marynarskim, niby sportowa a ma w sobie nutke elegancji ;) Do fajnych kontrastowych balerinek i małej torebusi jak znalazł a najfajniejsze to że gumka się nie wbija nie robi serdelków i mozna opalać całe ramiona ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×