Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imbirowa

PRZYJACIELE

Polecane posty

:D:D:D:D kto ogląda tak jak ja?? \"nie uwierzysz,co powiedział mi brat Monici!!\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkatrarka
ja ogladam :D boskie to bylo :D "wytropie i cie znajde" :D czy jakos tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkatrarka
hehe no wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo najbardziej lubicie z nich wszystkich? ja chyba Chandlera :D ma fajne poczucie humoru i jest przystojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkatrarka
piosenkę tez kocham od zawsze :) ja nie moge sie zdecydowac :) chcoiaz chyba chandlera i monice :) jaka para sa rewelacyjni :) ale ross i rachel tez :P ogolnie lubie wszystkich :) joey jest taki slodki hehe :P phibi tez spoko, ale ona jest ostatnia w mojej hierarchii lubialnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wielbicielką Przyjaciół, ja po prostu ich kocham. Wszystkich!!! Mój mąz też. Mam ściągnięte wszsytstkie sezony, wszystkie 10, prawie 240 odcinków!!! Oglądam codzienie, prawie, znam na pamięć. Teraz jestem w trakcie poszukiwania na allegro oryginalnych 10 sezonów z napisami, bo te, co teraz mamy są tylko z lektorem. Czekam na okazję, bo mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała mieć wszystkie serie na płytach ale drogie to w cholere :/ a mogłabym w kółko oglądać, normalnie nigdy mi się nie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna Bridget
Hmmm ja tego ie oglądam ale odpowieccie na moje posty ok??? np.Nick i Bridget...??? Co kto myśli o Brooke i Najpodlejsi z Mody na Sukces ok??? Dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkatrarka
skoro nie ogladasz to po co wchodzisz na ten topic? tylko po to zeby napisac swoj bezsenswony apel? sorry ale nie mam 10 lat i nie ogladam tego gowna wiec nie mam zamiaru wypowiadac sie na twoich topicach bo nasadzilas ich jak ziemniakow na polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam Przyjaciół :) mam wszystkie odcinki na płytkach i mogłabym to oglądać non stop :P Tyle, że ja wolę oglądać w orginalnej wersji językowej, bo część żartów "nie działa" w j.polskim Ulubiona scena ze wszystkich 10-ciu sezonów: ostatni odcinek szóstego sezonu, zaręczyny Chandlera i Monici :) Ulubiony tekst - Joey: Could I be wearing any more clothes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre było dzisiaj jak Fibi (pisownia celowa :) ) grała na maszynie i wszedł Ross z Benem :D:D to zwolnione tempo i ich miny :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta scena jest niezła :D teraz na TVN-ie lecą codziennie 2 odc. Poza tym fajna jest scena w której Joey odkrywa że Monica i Chandler są ze sobą :D moment jak go zaciągają do sypialni swojej i mówią mu, że to się zaczęło w Londynie. a on na to: in London? (tego się nie da napisać, trzeba to zobaczyć :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza szalona kasia dowbor
wogóle 5 seria jest najśmieszniejsza, kiedy po kolei prawda o zwiazku monici i chandlera wychodzi na jaw! a chandler to moja najulubieńsza postać. ma świetny humor i słodki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
czym wy sie tak zachwycacie, ten serial wogole nie jest wciagajacy, i przestarzaly, malo smieszny, lepszy jest jak poznalem wasza matke, w stylu przyjaciol tylko ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychofanka Przyjaciół
też mogę ich oglądać 24/7 :) Mam 7 sezonów, poluję na ostatnie trzy. Najbardziej mnie wzruszają oświadczyny Chandlera, narodziny Emmy i ostatni odcinek 10 serii. Zawsze ryczę jak wół. Joey to mój ulubieniec. Jego włoski i ten gest pięściowo- łokciowy ;)... Albo jego zamiłowanie do jedzenia ( pamiętacie, jak rachel zrobila deser na Thanksgiving? wołowina + dżem + biszkopty- jako jedyny sie zdziwił, ze jedna warstwa biszkoptów tylko;) Phoebe... jest fantastycznie zakręcona Monica- jest piękna, a ta jej pedanteria wkurza (chociaż ma schowek, gdzi epowinien siedzieć Richard) Chandler i Janice powracajaca w najmniej oczekiwanym moemcie... Oh, my goooood!!! Ross... i jego skórzane spodnie.... Rachel- rozpieszczona córeczka tatusia, która dorasta :). Odcinek z jej 30- stymi urodzinami, to jakby o mnie był!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joey: How you doing? przy tym umieram :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D albo przy Moniki I KNOW :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka przyjacioool
ach, oni wszyscy sa swietni! najlepszy serial! slyszal ktos cos o wersji kinowej? bo mi sie obilo o uszy, ale nie wiem, czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no najlepszy jest Chandler i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej!!! :):):):) Apropo sceny z Phoebe, Rossem i Benem, nie wiem, o która chodzi??? Który to sezon i odcinek? Najlepszy odcinek "Z opalinizną Rossa" :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka fanka przyjaciół
fibi dala w prezencie chandlerowi i monice automat do gier :) no ale tak ją wciągnęło że saczęła przesiadywać u nich i non stop grac :) no i był moment ze przegrała i zaczęła straszne wyzwiska zapodawac i to tak fajnie w zwolnionym tempie było pokazane, wtedy wszedł ross z benem i szybko go zasłonił :) moja ulubiona scena to jak ross dowiaduje się o joeyu i rachel i zaprasza ich na kolacje, ta kolacja jest dla mnie mega śmieszna :) kocam ten serial i znam na pamiec :) oglądam codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
ostatni odcinek zakonczyl sie tak smutno, wygladalo to tak jak ostateczne pożegnanie, mogli zrobic to na wesolo, tak jak caly serial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brązowooka M
Boski serial, w szoku jestem,ze udalo im sie utrzymac dobry poziom przez wszystkie odcinki. Aktorsko, to najpierw stwierdzilam,ze Schwimmer (Ross) jest najlepszy i Aniston (Rachel), pozniej dodalabym zdecydowanie Matthew Perry'ego (Chandler). Monika zawsze byla beznadziejna, a Phoebe jakos tak dziwacznie sie zachowuje wiec nie wiem ile w tym aktorstwa. No i Joey - na poczatku fatalny, potem sie rozkrecil. Ale pierwsza trojka -aktorsko - rewelacja. Wazne tez postaci drugoplanowe - genialna Janice, albo Estelle mnie rozbawia jak ja tylko widze. Swietnie gral tez Tom Selleck (Richard). No i goscie - super zagrala Brooke Shields i Bruce Willis, genialnie Julia Roberts,Alec Baldwin i Charlie Sheen. Najgorszy byl Pitt co bylo dla mnie zaskoczeniem, kompletnie nie kumal klimatu. Zreszta byl tez slaby w Burn After Reading, wiec chyba komedie mu nie leza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brązowooka M
Dla mnie najlepsze odcinki/motywy to - ten z ospą - placze ze smiechu na tym - opalenizna Rossa - jak Phoebe walczyla z czujnikeim dymu - jak podkradali sernik - jak Ross wybielil zeby - jak Joey mowil po francusku - jak coś Rossowi na tylku wyskoczyło :) - przyjecie u Gellerow - jak Monika powiedziala o zwiazku z Richardem Ogolnie bardzo mi sie podobal romans Moniki z Richardem, Ross i Rachel tez byli swietni, szkoda,ze nie przez wiecej seasonow. Jakos mi nigdy nie pasowala Monika z Chandlerem ani Rachel z Joeyem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądam :D serial jest super-extra-wypasiony - KULTOWY!! :D:D:D mnie podobało się kiedyś hasło Chandlera, gdy usłyszał, że Monica i Ross się całowali: "w co ja się wżeniłem" :D I jak Joey i Ross przedrzeźniali Chandlera :D "Could I BE wearing any more clothes?" :D:D:D:D (to nie to zdanie niestety, ale z użyciem właściwego czasownika, który Chandler nieświadomie naciskał :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciołomaniaczka blu
hej a wie ktos może skąd można bezpłatnie ściągnąć 4 serię przyjaciół? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×