Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natuss222

kurs paznokci zelowych

Polecane posty

Gość Marta135
Ja robiłam w Erudio i bardzo wiele mnie nauczyli. Przyszłam tam totalnie zielona :P Każda z klientek która miała u mnie robione pazurki nie narzekała. Warto wydać trochę kasy bo naprawdę się to później zwraca :) Z tego co pamiętam w Erudio była fajna cena , super zajęcia które mineły bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizza
Ja z kolei robiłam kurs w Akademii p.Aleksandry Góreckiej w Koszalinie i mogę go polecić z czystym sumieniem. Pani Ola świetna kobieta, najlepsza w tym co robi, a do tego bardzo sympatyczna, dusza człowiek. Wszystko dokładnie tłumaczy, a że praktycznych zajęć było bardzo dużo, da się sztukę robienia paznokci żelowych całkiem szybko opanować. Akademia mieści się przy ul.Komisji Edukacji Narodowej 5, a informacje można znaleźć na stronie akademia-szkoleniowa.pl/, a także pod numerem 602-816-896. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_aa
Szukałam ostatnio opinii i sporo pozytywnych widzę właśnie tam gdzie robiła Marta135. Przeglądam właśnie ich stronkę i zastanawiam się nad zapisaniem po świętach. Mam do nich dobry dojazd a to też dla mnie ważne ponieważ muszę smigać busem ;/ Ceny maja fajne i dużo godzin ćwiczeń. Jeśli ktoś coś jeszcze dodatkowego wie to poproszę o informacje, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbudowaną ofertę kursów stylizacji paznokci mają m.in w http://stylstudio.pl/ robiłam u nich kurs manicureu hybrydowego, teraz wybieram się właśnie na metodę żelową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij sobie na http://mmpasja.edu.pl/ To jest świetna szkoła jeśli chodzi o kursy dla kosmetyczek (i tych początkujących i nie tylko). Mają tam kilka kursów ze stylizacji paznokci i są naprawde na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaa92002

Przyznam szczerze, że chętnie korzystam z takich możliwości, jak przeróżne kursy. Ostatnio szukałam bardzo fajnego instruktora i udało się. Skorzystałam z ofert Beauty Room w Szczecinie. Mnóstwo zdobytej wiedzy i sama jestem dużo bardziej zadowolona ze stylizacji, które wykonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina

Różne kursy manicure organizują w Beauty Lux w Warszawie. Zapoznajcie się z ich ofertą kursów, mają ich naprawdę sporo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zorientować sie jakie doświadczenie ma osoba, która będzie prowadziła kurs. Nie sztuką jest zapisac się na kurs robienia paznokci bo szkoleniowców obecnie jest bardzo wielu ale sztuką jest wybrać kogoś kto rzeczywiśćie się na tym zna oraz przekaże nam odpowiednie informacje. 

Ze swojej strony polecam rozszerzone szkolenie manicure prowadzone przez Natalię Larinę:

https://natalialarina.pl/22-kurs-i-rozszerzone-szkolenie-manicure

Sama na nie chodzilam i dało mi o wilee więcej niż wszystkie kursy online jakie wcześniej przechodziłam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

ja byłam już na 3 szkoleniach w indigotarnowskiegory.pl/szkolenia

i na pewno jeszcze pójdę, ogromna wiedza, dużo praktyki  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×