Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hostess

TOR FORMUŁY 1 w POLSCE!!!!

Polecane posty

Wiecie że istnieje szansa na to że w Polsce powstanie tor formuły 1 :D na tej stronie MOŻNA GŁOSOWAĆ na wybrane miasto które będzie oficjalnie przedstawione www.torformuly1.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dlaczego miałoby nie być ja jestem dobrej myśli :) tym bardziej że kandydaturę wspiera globalny partner Formuły 1 więc kto wie może uda się w końcu coś sensownego wybudować w Polsce ja zagłosowałam na Warszawę a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko asfalt a wytypowany tor w każdym z miast więc to nie żarty :) w końcu coś by się działo w końcu w Warszawie nie ma nic tego typu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie są inne miasta do wyboru?? dla mnie fajna akcja jak tor jest uliczny to sa ciekawsze wyścigi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosuje na
krakow najlepsze miasto ! warszawa za slaba bo i niby gdzie ma byc ten tor a wroclawia szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego szkoda Wrocławia?? uważam że żadnego z tych miast nie jest szkoda bo to duża promocja dla nich wyścig F1 sam w sobie jest prestiżową imprezą dlatego wygrane miasto będzie miało się z czego cieszyć :) a dlaczego akurat Kraków taki dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że Wrocław nie straci na takim wyścigu w końcu przy organizacji imprezy powstanie mnóstwo miejsc pracy do tego pełne hotele i knajpy więc dla całego miasta to super profit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynia
glosuje na gdynię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszeliście o wypadku na ostatnim GP Węgier?? Massa miał niezłego pecha :( ciekawe jakby to było na takim wyścigu w Polsce?? w końcu na torach ulicznych łatwo skończyć wyścig przed czasem ze względu na awarię lub wypadnięcie z trasy... w głosowaniu na tor w Polsce Wrocław nadal prowadzi ciekawa jestem czy możliwe jest żeby Gdynia go wyprzedziła?? http://www.torformuly1.pl/#home zostały tylko 3 dni na głosowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszeliście o tym że BMW wycofuje się z F1???? co do głosowania to gdynia dogoniła Wrocław więc głosowanie do końca będzie zacięte jeszcze tylko 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×