Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Love Me

pomocy ząb

Polecane posty

wyrwałam szóstkę ropny był:/ trzymalam go dosc dlugo ponieważ bałam sie pojsc do dentysty. teraz w dziąśle mam rope co mam robić? nie chce zeby stomatolog mi rozcinam i czyscil jak mozna sie tego inaczej pozbyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki różowy
ale wyrwany już jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiuytyu7
jaką rpr masz po wyrwaniu? nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo przed wyrwaniem jeszcze okazalo się ze nabierala sie doslownie ropa i az sie kanały robiły pod zebami. gdy mi wyrwal dentysta zeba wyciagnal ze 3 waciki tej ropy . no i troche ona sie jeszcze nabiera w tym dziąśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiuytyu7
e to zębodół po wyrwaniu jest a jak ropa byla to poinnaż antybiotyk dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bralam zastrzyki przepisal mi 14 ale nie wytrzymalam tak mnie tylek bolał i wzielam 9 .No i nazywają się Neloren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
z tym, że to był mleczak 4, dentystka mi go nie wyrwała, bo stwierdziła, że nie ma potrzeby (poszłam wcześnie), tylko mi wywierciła małe otworki w dziąśle, żeby ropa miała którędy spływać, co kilka godzin naciskałam taką gulę, co mi się zbierała i wylatywała ropa, dosyć długo tak miałam, aż mi wyschła ta ropa i ząb był a miejscu, nic się nie działo, miałam tylko kilka małych otworków w dziąśle, żadnych kanałów, teraz nie mam śladu, ale nowy stały ząb jest wrażliwy na ból, tak samo jak dziąsło w tym miejscu, muszę nawet uważam przy myciu zębów, uff, ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
z pewnością, a jak nie przejdzie po kilku dniach idź do lekarza, nawet zwykłego internisty, obrzęki w obrębie głowy są niebezpieczne, bo jest blisko mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szałwia nie pomoże a może jeszcze pogorszyć stan. Zimny okład. Nigdy nei ciepły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiuytyu7
na rany w buzi to eludril z apteki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×