Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko o bieliznę ślubną

pytanie o bieliznę ślubną

Polecane posty

Gość pytanko o bieliznę ślubną

Witam. Korzystając z wiedzy bardziej dośwaidczonych bądź poinformowanych kolezanek :) chciałabym się dowiedzieć jaką najlepiej wybrać bieliznę do ślubu, w sumie głównie chodzi mi o biustonosz. Mam suknię bez ramiączek, opinającą biust i na nim się trzymającą i zastanawiam sie jaki biustonosz byłby najlepszy. Wiem, że w sklepie też by coś doradzono, ale że nie mam o tym pojęcia to nie chciałabym, żeby mi wcisnęli byle co, byle sprzedać ;) Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttgtfg
po prostu ciasny w obwodzie, zeby ci nie spadl bez ramiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangutt
No właśnie ja też mam problem z biustonoszem. Mam suknie z gorsetem i musze zakupić stanik z odpinanymi ramiączkami. Już mierzyłam bardzo dużo staników i żaden nie leży tak jak bym chciała.Gdy tylko odpinam ramiączka,miseczki opadaja i zaczynaja mi odstawać,piersi "rozjeżdżają" sie na boki. Staniki mają niby silikon który ma podtrzymywać i owszem trzyma się w obwodzie ale miseczki nic a nic,mierzyłam staniki róznych firm i ciągle to samo,boje sie że nie dobiore sobie stanika i bedzie trzeba doszywać ramiączka do sukni. Wam też dziewczyny miseczki po odpieciu ramiaczek nie trzymaja biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz zeby stanik dobrze trzymal biust to: 1-musi byc dobrze dopasowany w obwodzi 2-musi byc usztywniany 3-do sukni zazwyczaj kupuje sie bardotki, ktore ladnie eksponuja biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangutt
Mierzyłam już różne staniki,usztywniane,bardotki, w obwodzie są dobre tylko te nieszczesne miseczki nie trzymają sie tak jak powinny. Już sama nie wiem co robić,czy to ma tak być i piersi utrzyma gorset? Jak u Was to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to stanik powinien trzymac ci biust!!wiec szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo, duze piersi (70-75 E-F) i kurcze jak odepnę ramiączka to tak dziwnie opadaja mi :O pytalam w salonie czy nie mozna w suknie wszyc ale powiedzieli mi ze najlepszy bedzie biustonosz bo dzieki niemu piersi ladnie sie ulożą:O a moze polecicie jakies firmy ktore mają w swojej ofercie dobre staniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest suknia ślubna
mi powiedziano w salonie ze w suknie beda wszyste jakies poduszeczki no i jak chce to do tego stanik ktory i tak trzeba bedzie przyszyc troszke do sukni , no i jak jak gora sukni bedzie scisnieta to nie ma mozliwosci zeby ten stanik spadl z piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivettee
polecam ten: http://www.nokaut.pl/szukaj/dalia-ivette-bardotka-biustonosz.html Sama kupiłam po długich poszukiwaniach i jest super. Zupełnie inaczej leży niz większosć bardotek i fajnie podtrzymuje biust. I najważniejsze - na wszyte w obwód silikonowe paski (takie jak w pończochach tylko cieńsze) - nie ma szans, żeby się zsunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez mam suknie z gorsetem bez ramiaczek i stanika nie kupuje. dodatkowe warstwy mi juz niepotrzebne. zastanawiam sie tlyko co lepsze. ponczochy samonosne czy jednak do pasa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienki bez ramiączek
i gorsety są beznadziejne. trzeba ciągle myśleć, żeby nie opadły, albo zeby cycek nie wyszedł z nich. Kupujcie kiecki na ramiączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlowaaa
Ja mam 80 C i po odpięciu ramiączek za nic w świecie miski nie trzymają się na swoim miejscu,obwodzik super sie trzyma a miski nie,juz sie zastanawialam czy nie szukać jakichs gorseciarni czy cus i szyc stanik na zamówienie. Mierzyłam w triumfie,w samancie i wielu wielu innych i dupa blada.Kurde dziewczyny jak udalo wam sie kupic odpowiedni stanik? Ja musze mieć na początek sierpnia bo wtedy mam pierwszą przymiarke sukni i jeszcze nic nie znalazlam. Oszaleć można. Trzymały wam się dobrze miski czy opadały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z czystym sumieniem mogę wam polecić ten o to gorset: https://bilbetteoutlet.eu/produkt/6160/ Jest on specjalnie skonstruowany aby podtrzymywać nie tylko mniejsze ale i większe biusty, przedłużenie gorsetowe pozwala na dobre podtrzymanie i uniesienie biustu. Jeśli potrzebujesz go do sukni bez ramiączek, możesz je bez problemu odpiąć. Nie dość że uniesie Ci biust to jeszcze zrobi talię osy :D Serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×