Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qubexa

Wchodzić facetowi do toalety?

Polecane posty

Gość ciakawa1
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
nie rozumiem...czy wchodzenie za facetem do toalety w momencie kiedy robu kupe...powoduje, że czujecie sie ze soba bardziej związani????taka niewidzialna..i silna wieź:)? Boże...w zyciu....są pewne intymne sprawy...i ja sobie tego nie wyobrażam...ja z moi jestem dwa lata razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem //
czy naprawdę wąchanie kupy mojego faceta, która jak każda kupa zapachem odrzuca, miałoby mnie do niego zbliżyć??? raczej odwrotnie. Intymność i bliskość nie polegają na jaraniu się aromatem gówna. Jeśli jesteśmy z kimś blisko nie musimy go uszczęśliwiać widokiem i zapachem postawionego klocka. Kupa rzecz normalna, każdy ją robi, ale żeby bliskość między ludźmi mierzyć ilością postawionych wspólnie kup, luuuudzie dajcie spokój. Niech każdy robi jak lubi, jednak każdemu człowiekowi ten najbliższy mu człowiek powinien dać trochę intymności, takiej sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja swietna rada
najbardziej się do niego zblizysz (wiem z doswiadczenia) jesli go wysadzisz, podetrzesz i umyjesz gabka obsrana pupe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbcfcvczvbcb
"Kiedy moj chłopak idzie do toalety robic kupe to mi o tym mówi" A po jaka cholere ci o tym mowi :-O? Macie tak ogromny dom ze czasami nie mozecie sie znalezc i on musi ci mowic gdzie jest????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bez jaj rozumiem przy sikaniu ale jak szlakuje to juz przesada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleee
właź i ciumkajcie razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl1224
Ja jestem od 5 miesiecy razem z facetem, w domu nie wchodzimy sobie do łazienki jak coś robimy :) ale np jak sie kąpie to często przy otwartych drzwiach od łazienki, ale jak jestesmy gdzieś na wyjeździe to nie krępuje się zrobić przy nim siku, co do drugiego to nie wchodzi w grę, to wymaga intymności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxc-vbn-wer
Widocznie w Tunezji jest takie ostre jedzenie, że się 3 dni z kibla nie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciek
jestemy razem poltora roku i wchodzimy sobie, nie rozumiem co tak niektorych dziwi, przeciez to wszystko jest ludzkie, nie diedze przy nim na okraglo ale tez nie mam zachamowan zeby wejsc mu do klopa, a jesli chodzi o tunezje to chyba wiem co masz na mysli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam tez to raczej
nie sprawia problemu jesli jest lazienka z wc i potrzebujemy w jednym czasie skorzystac.. ktos cos pisal o podcieranu,ja nic smiesznego w tym nie widze,moj maz po operacji kregoslupa,pierwsze po oproznianie i musialam mu pomoc przy podcieraniu bo nie byl sam w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka srilka
a jak wyjdzie z kibla to spowiada ci sie np czy sral na rzadko czy moze bobkami? :O a jak ty masz okres to pokazujesz mu zuzyte podpaski/tampony? jesli nie, to moze zacznij zblizycie sie do siebie jeszcze bardziej! maj gad, niektorzy to sa zdrowo stuknieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 887468763ghf
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dżizas
Ja też nie robię tych rzeczy przy partnerze i nie mam zamiaru. To ja się zapytam inaczej. Czy jak na przykład facet nie chce przy was robic kupy bo zwyczajnie go tak wychowano żeby zamykac kibel i nie smrodzić innym to myslicie że was mniej kocha czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×