Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bgvbngnb

wlasnie mi ex powiedzial

Polecane posty

Gość bgvbngnb

ze nie chcial sie ze mna kochac bo jestem przecietna z urody i ogolnie, jestem nerwowa, malo zaradna i pusta tak mnie podsumowal facet ktory mnie zdradzil,super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcial Ci zrobić na złośc i sprawić żebyś się kwurzyła wiec sie tym nie rpzejmuj :) idiota i tyle.. jakby tak uwazal to nie bylby z Toba wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nie powinno byc
faceci to sa chuje jebane im w ogole nie mozna ufac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek playboya
ale frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ci to powiedział
?? tak z dupy z tym wyskoczył czy w trakcie dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich to się powinno wieszać za to co mają w spodniach :O Nie przejmuj się, ciekawska ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgvbngnb
w trakcie dyskusji....super podsumowal moja osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ci to powiedział
a niech idzie w pizdu machając fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek playboya
faceci to chamy prostaki i swinie wyloz na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ci to powiedział
a po ile lat macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgvbngnb
a najgorsze ze ja sie tym przejelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna prawda
No nie dziwne że sie przejęłas, ale tak zawsze mówia faceci z mega kompleksami. Kto normalny chce tak dokopać komus? Tylko zakompleksiony farjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna prawda
Mial lepsze wyksztalcenie miał wiecej ODDANYCH znajomych miał sukcesy w pracy miał podejscie do ludzi miał ambicje ????????? Nie? Jesli nie, to masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgvbngnb
nie mial matury ale mial dobrze prosperujaca firme ja mialam wyzsze, nie zarabialam tyle co on ale mimo wszystko mialam pieniadze byl niski jak na faceta 175 bardzo szczuply troszke lysial ja 178 szczupla wysoka nie uwazam ze jestem piekna ale nie jestem tez brzydka mial znajomych tak jak i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna prawda
sama sobie odpowiedz. Kobieta nie zwraca uwagi na przewagę faceta, facet zwraca uwage nawet na drobna przewage kobiety. Oni z natury musza nad wszystkim panować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna prawda
Kobieta może słyszeć od rodziny znajomych że on jest brzydki, za niski a i tak bedzie o niego wlczyć. Facetowi jeden kumpel powie, że ta kobieta jest brzydka a ten bedzie się zastanawiał jak to rozwiazać Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgvbngnb
siedze i becze....moze ja naprawde nie pociagam facetow i mial racje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna prawda
Przestań, to głupie, bez sensu. On ma problem ze soba. Cham i tyle. Normalny gość jak sie rozstaje to ma szacunek do kobiety, siebie i tego co ich łaczylo. Miałas do czynienia z prostakiem i tym sie martw, co cie skłoniło by z kims takim byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle ze sam bal sie tego zblizenia , nie chcial Cie rozczarowac i okazac sie slaby w lozku , jak juz ktos wspomnial na pewno jest zakompleksionym frajerem , nie przejmuj sie nim ani troche , bo nie jest tego wart , to Ci wlasnie dobitnie pokazal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgvbngnb
ale on byl dobry w lozku:( jak to jeden ex potrafi zepsuc wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak jest frajerem , i to on jest pusty nie Ty . Rozumie ze Cie to dotknelo co powiedzial , mnie pewnie tez takie cos by urazilo badz skrzywdzilo , ale to on jest palantem i na pewno nie jest wart Twojego smutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie naprawde! Zdradził Cie, a teraz sie sam dla siebie tlumaczy, ze dobrze zrobil. Jest zwykłym tchórzem. Mogl Cie zostawic a nie zdradzac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×