Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chf

co robicie ze jeszcze nie spicie

Polecane posty

Gość tygrys bialy
ogladam powtorke szymona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dulska
ja sobie wyje,tak po prostu:PMoje zycie szlag trafil,to i co jest jeszcze do zrobienia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka sie poleca -> to tak jak ja, ogladam, tutaj pisze troszke roboty robie i raz na jakis czas wskakuje na wyrko i kilka stron ksiazki łykne, ale chyba czesto siedzisz nocami co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dulska -> a czemu wyjesz, coz sie wydarzyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydki niski beznadziejny -> bzdury piszesz to nie jest wyjscie, kazdy ma ukryte talenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dulska
co sie stalo?Na pozor nic nie stalo sie,niby wszystko jest jak wczoraj,a jednak jest mnie troszeczke mniej.Zagubilo sie moje ja,rozmienilo na drobne,nic nie znaczace pylki.Nie da sie tego juz pozbierac,wiec bede sobie wyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dulska
brzydki i beznadziejny,jak chcesz to sie dolacz.Siadaj kolo mnie i bedziemy wyc razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frank, siedze ostatnio czesto tutaj po nocach to prawda:O chwilowo jestem bezrobotna i cierpie na bezsennosc chyba z tego powodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka sie poleca -> no ja tez zawsze z bezsennoscia mialem problemy chociaz teraz coraz gorzej z tym, raz na jakis czas robie sobie cala nic nie przespana a ile roboty wtedy zrobie, chociaz ostatnio odkrylem ta kafeteria i troche sie wciagnalem i od cholery czasu mi zjada, dlugo jestes bezrobotna dulska i brzydki - nie dramatyzujcie wezcie sie w garsc z kazdej sytuacji jest wyjscie, a talenty ma kazdy pozytywne rowniez trzeba je odkryc a w czym tkwia Wasze problemy jesli mozna spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dołączę. Siedzę i zaraz mnie szlak chyba trafi. Nie dośc , że mam doła , to jeszcze ta moja pieprzona sieć przeciwko mnie , nie mogę pisać smsów(co dziwne , nie do kazdego) a bardzo tego potrzebuje teraz , a najgorsze , że do ososby na ktorej mi bardzo zalezy nie moge napisac. I do mnie tez nie kazdy moze chyba , zresztą nie wiem. Jezu , zwariuje zaraz chyba , szlak by to wszystko trafil , tego pieprzonego Plusa też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydki Niski Beznadziejny -> stary ze wszystkim sobie mozna dac rade, ja tez nie mam zainteresowan (nie mam na nie czasu), przyjaciol tez nie (tez brak czasu), bezrobotnym tez kiedys bylem ale wziałem sprawy w swoje rece i teraz sa tego nawet niezle efekty, ale tez mam gorsze dni , ale sie zbieram w sobie i mowie ze jak to ktos bedzie lepszy ode mnie i heja do przodu, nie mozna sie uzalac tylko dzialac dzialaj stary wez sie za siebie a wszustko sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valdi z cannes......
vale konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valdi z cannes...... -> nie chwal sie tym bo animalsy Cie zaczną scigac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×