Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta23000

Związek na odległość - rozmowa przez kamerkę

Polecane posty

Gość Aneta23000

Ja i mój partner ostatnimi czasy rzadko się widujemy... Powód, wyjechał za granice... Nasze kontakty ograniczają się teraz do parogodzinnych rozmów przez skype ... dzisiaj chcę sprawić mu przyjemność podczas rozmowy... Nie mówię tu o seksie przez kamerkę czy coś takiego... chcę go gestami, ruchami nakręcić tak że zacznie płonąć Proszę was panowie i drogie panie o jakieś rady... Panowie co wy chcieli byście zobaczyć w takiej sytuacji? Panie czy byłyście w podobnych sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
W końcu to Twój partner więc możesz robić co tylko uważasz. Miłe gesty przez facetów zawsze są porządane, bo faceci są wzrokowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze: nie chciałbym się znaleźć w takiej sytuacji gdybym był daleko. Wzrost napięcia sexualnego i niemożność jego złagodzenia może prowadzić do frustracji... lub zdrady. Nie znaczy to, że nie chciałbym czegoś takiego zobaczyć, nawet bardzo ale ważny jest czas za ile się zobaczycie. Czasem "ręczne robótki" nie wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta23000
Widzimy się☺ za 2 dni i chodzi mi o to by pragnął mnie gdy tylko zobaczy... Ok pragnie zawsze ale żeby to było coś jeszcze silniejszego... Chcę pobudzić jego zmysły marzenia i fantazję... Jakie gesty was pobudzają... Nawet obcych kobiet w barze czy na dyskotece co wam daje znak przyzwolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta23000
Pomocy zostały 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×