Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mętlik w głowie

podziękowania dla rodziców-albumy

Polecane posty

Witam! Zamawiamy z narzeczonym dla rodziców moich i dla mamy narzeczonego albumy, które będa formą podziękowań. Mam problem z tekstem w albumie. Czy podziękowania kierujemy np za wychowanie i tym podobne wspólnie w każdym albumie czy ja w swoim w liczbie pojedyńczej dziękuje a narzeczony a albumie dla mamy dziękuję też sam.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest suknia ślubna
ja nie chcialam za bardzo lukrowac tym bardziej ze moj mąż z rodzicami mial sredni kontakt wybralismy cos takiego Kochani rodzice! Pozwólcie, byśmy w dzień ślubu, w wielki dzień radości, Złożyli Wam podziękowania, na dowód naszej wdzięczności. Nasze życzenia są skromne, jeszcze prostsze są słowa, Ale to w nich dla Was, wdzięczne serca się chowa. W podzięce za trudy życzymy, niech dobry Bóg z nieba, Darzy Was zdrowiem, daje to, czego Wam potrzeba. Kochanym Rodzicom W podziękowaniu za trud wychowawczy Bukiet życzeń składają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest suknia ślubna
tez sie zastanawialam czy w liczbie poj. ale jednak wybralam w mnogiej bo poczesci ja tez dziekuje ze wychowala dobrze swojego syna , no a po slubie w sumie tez sa moim rodzicami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem nie jest własciwie z moim rodzicami tylko z mama narzeczonego. Nie wiem czy nie lepiej zwrócic się Kochana Mamo dziękuję Ci za........ , niż dziękujemy Ci za.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×