Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrześniowa panna młoda.......

W co się ubrać tylko na ślub cywilny?

Polecane posty

Gość wrześniowa panna młoda.......

Nie będzie ślubu kościelnego, choć moglibyśmy go wziąć. Będzie ślub cywilny z tym, że będzie wesele. Z reguły widziałam, że kobiety do cywilnego zakładały eleganckie sukienki, garsonki, ale jak np. czarno biała sukienka czy kostium będą się prezentować na weselu? Myślicie, że do urzędu wypada założyć suknię ślubną?Nie myślałam oczywiście o bezie, ale o czymś prostym, skromnym. Boję się tylko, że gości to zaszokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtralalalabum
jasne, ze wypada biala suknie.. a czemu nie? ja widzialam na allegro dziewczyna sprzedawala suknie, wygladala mniej wiecej tak: ksztalt litery A, delikatna, prosta , lekka.. dziewczyna byla nez welou, za to miala bukiet i kwiat we wlosach... wygladala jak aniol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lflhyf.f
ja do cywilnego szłam w białej sukni slubnej. to przecież ŚLUB, wiec raczej głupio wyskoczyc w garsonce, czy sukience na sylwestra. welon sobie darowałam, mam tak piekne włosy ( ach ta skromnosc), że fryzjer lekko mi je tylko pocieniował i dodał śliczną spinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna młoda.......
O welonie nawet nie myślałam, bo kompletnie mi się one nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtralalalabum
ja tez nie lubie welonow, biore za miesiac slub konkordatowy i ide bez welonu :D z kwiatem we wlosach.. i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie takie generalizowanie- jak slub to tylko w kosciele z pompa i przepychem, a jak cywilny to w garsonce z jarmarku. NIE ja zakladam przepiekna koronkowa suknie slubna z delikatnym trenem, do tego perly na szyje i reke, delikatne kolczyki z perel w uszach i bede wygladac ZJAWISKOWO :D ach ta skromnosc:D do naszego slubu zostalo jeszcze troche czasu, ale wlasnie jestem za granica i planuje tu kupic perly i obraczki- duzo wiekszy wybor i tansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkto ja
calabaza........w maju ślubów się nie bierze. Zmień ten miesiąc , bo ślubu nie będzie. A jak będzie to w smutku. Nie wierzyłam w takie rzeczy, ale na przykładzie paru osób przekonała się , że nie warto kusić losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to error ja
brałam slub cywilny w maju koscielny w listopadzie:) i smutek jest tylko jak czytam takie pierdoly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkto ja
smutek dopiero moszesz mieć, czego Ci nie życzę. Wyjątki zawsze bywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi rodzice
brali w kwietniu, a tesciowie w maju. Jedni 35 lat razem, drudzy 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wiele osob mi mowi o tym maju....o co do diabla chodzi z tym przesadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Jak to? Nie wiesz? Ślub w miesiącu, który nie ma w swojej nazwie literki "r", to nieszczęście, sromota i w ogóle. Chyba, że będziesz miała czerwoną wstążeczkę przy welonie, to ok, ona odwróci całe zło. Pod warunkiem, że spalisz ją wraz z wiązanką ślubną w ognisku, w rocznicę ślubu. Nie wiedziałaś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że wypada założyc suknie ślubną :) Ja taką miałam i z tego co widziałam dziewczyna, która brała slub przede mną też miała suknie ślubną i po mnie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam w lipcu :P i w takie przesądy nie wierzę :P Będzie co ma być :P i na pewno nie zależy to od miesiąca w którym brało się ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×