Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!cz.2

Polecane posty

Przypominam wszystkim że regóły o których już pisałam min.o kolorze nick-ow itd beda juz obowiazywaly caly czas!...Anastazjo dzien dobry:) co u Ciebie dobrego slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn jakie zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Martyna." Jestes zakochana choć karty wskazują na to że kiedys się wstydzilas swojego partnera w swoim towarzystwie! teraz skupiasz sie na waszym zwiazku i same pozytywne rzeczy z tego wynikna! Lecz nadejdzie czas ze bedziesz musiala sie starac o swojego partnera gdyz on "wrzuci na luz" wzgledem zwiazku! Przyszlos widze mniej wiecej nie wieksza niz 4 lata w przod i caly czas jestescie razem do tej pory...co dalej nie mam jasno pokazane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja .....
Hmm ... kończy się urlop .. :( Wczoraj, a właściwie do dzisiaj imprezowałam z koleżanką ... która możliwe, że będzie w przyszłości moim alibi ... ;) A z Tomaszem? Hmm ... nie pisałam do niego, bo nie chce przesadzać .. wydaje mi się, że tak jest lepiej ... gdy dozuje kontakt ... Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" agus*" Przykro mi ale nie bedziecie razem! Czas waszego zwiazku dobiegl konca a nie trwal tez bardzo dlugo! Bedziesz musiala myslec o tym doswiadczeniu w przyszlosci jako o przygodzie! To z jego strony jest brak inicjatywy i checi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja gabrysia 15.11.76r czy kiedys bede spotykala z jankiem 10.11.76r. Czy bedziemy razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna 27.12.1985 czy ten z ktorym jestem to ten wlasciwy? co z moim zdrowiem? praca? obrona mgr? dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"trini80" W fionansach znacznie sie poprawi! i to nie koniecznie dzieki pracy gdyz widze paieniadze ale nie ida one razem w parze z praca! dzieci nie wiedze ( nie wiem czemu) gdy robie sescje w takim wypadku uzywam wahadelka z tego powodu ze tutaj jest to nie mozliwe mozesz zrobic tak jak kilka osob juz na tym forum i podac mi wyniki! Przeczytaj posty do black mama ze str.7 i zrob to co jej pisalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzysci analfabeci
Co z moim zwiazkiem, gdy moj partner wroci z zagranicy? Czy mnie zdradzi/ł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzysci analfabeci
22,01,89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"elle1974" pytanie to starsznie Cie nurtuje ale ja od dluzszego czasu nic o dzieciach w Towich kartach nie widze! widze nowych ludzi w Twoim zyciu ale nie dziweici! moge odeslac Cie do wahadelka jak juz jedna tutaj osobe...str7. i czekam na wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn jakie zasady
to jest niesprwiedliwe ze reagujesz tylko na czarne nicki!!!!!!!!!!!!!!!!pewnie taka z ciebie wrozka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijaaaaaaaaaaaa
ja natalia 03.06.1987 czy bede z koziorozcem 29.12.1985 michal (bylismy 3 lata ) teraz mamy przerwe....czy z mateuszem ktorego niedawno poznalam....bo naprawde nie wiem co mam robic ...jestem juz rozchwiana emocjonalnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaa
ile bede miała dzieci??? ola1988.07.27 dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ....." Fakt moze nie powinnas przesadzac z "napieraniem" do niego ale karty pokazuja tez uciekajacy wam czas! jakas wyprowadzka coraz blizej moze to podroz! LKarty im czlowiek jest szczesliwszy tym mniej pokazuja i u Ciebie tak jest..cos sie w Tobie otworzylo! Partner liczy na jakies uczucie z Twojej strony to tez widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nurtuje mnie. Bardzo chetnie skorzystam z wahadelka, tylko prosze wytlumacz mi na czym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" slonce76" marzycielka..duchem mlodsza o parenascie lat..zwariowana ale zbyt zdystansowana to najwazniejszych rzeczy w swoim zyciu! to pusza o Tobie karty! partnerow mialas i miec jeszcze bedziesz a ten nie jest ani na tak ani na nie! to Ty musisz w koncu cos zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijaaaaaaaaaaa
a czyli jak nie mam niku czarnego to nie mam nawet co liczyc na odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mysia8520" zycie uczuciowe juz ustabilizowane! co do pelnego modelu typowej polskiej rodziny nie jestes przekonana i dlatego tez ciezko bedzie z Toba stwozyc w przyszlosci cieply dom! Pragnelas sie wybic z pewnego stereotypu i zrobilas to-pod wzgeldem nauki wszytko po Twojej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja .....
Partner liczy na uczucie z mojej strony? Uciekający czas? Masz na myśli Tomasza? czy inny partner (mój mąż)? Uciekający czas? to mnie trochę martwi... A może to Tomasz się gdzieś przeprowadzi? On dosyć często zmienia miejsce zamieszkania ... Może jeszcze dalej? :( Czy to jednak o mnie chodzi? Choć to w ogóle nie do wyobrażenia już dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olivio :) Chciałabym zapytac jaka będzie moja przyszłośc zawodowa w ciagu kilku nastepnych miesięcy. czy dostane sie na aplikację prawniczą,a jesli nie to czy znajdę jakaś ciekawa prace. Joanna 5 luty 1984 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"monita30" pisana jest Ci dwojka dzieci jednak miedzy nimi ma byc duza roznica wieku-13 lat lub 14 lat! w ciazy bedziesz czula sie jak by to mialo byc pierwsze dziecko i dzieki temu bedziesz wiecznie mloda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja .....
A teraz myślę, że to może jego podróż - wakacyjna... On podróżuje po całym świecie ... Może to być tego rodzaju podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Jak będzie wyglądało w najbliższym czasie moje zycie uczuciowe? Anna 02.05.1985 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×