Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!cz.2

Polecane posty

ludzie to tylko wahadelko nie wyrocznia...a jak nie zadajecie prawdziwych pytan to jak moze byc wiarygodne...ja tutaj nikomu nic nie mam zamiru udowadniac! a dla waszego zdrowia traktujcie to jak zabawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moich snach
Dorota 1987 czy Marcin jeszcze mysli o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ..... " nie .... wiesz nie wiem o co chodzi i dlaczego tak:) jeszcze zobaczymy nastepnym razem w kartach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchapietrucha
czy wygram w tym roku w konkursie biologicznym? Karolina 15.05.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moich snach
czy dostane sie na te studia i kierunek ktory chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchapietrucha
prosze odpowiedz na ostatniepytania co zopstaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. czy bede miala meza? 2. czy bede miala dzeci? 3. czy bede duzo zarabiac? 4. czy jak bede miala meza to on bedzie ode mnie starszy? 5. czy posrednik nieruchomosci to dobry zawod dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oliwio ponownie. Chciałabym sie dowiedziec czy jak zrezygnuje z tej przyjazni z moja najlepsza kolezanka, czy znajde na jej miejsce kogos rownie mi bliskiego? Chcialabym wiedziec tez co karty mowia o mnie? Czy jestem egoistka itp. Ostatnio ktos mi bez przerwy cos zarzuca i w sumie zaczynam sie gubic co jest prawda a co nie. Czekam z nieciepliwoscia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. czy kiedykolwiek będę jeszcze realizować się zawodowo? 2. czy moja mama poradzi sobie ze swoim problemem? 3. czy dobrze, że jestem ze swoim partnerem? 4. czy moja córka w życiu dorosłym będzie zajmować się czymś związanym z dziedzinami artystycznymi? 6. czy starszy syn skończy jakieś studia? 7. czy szwagier znajdzie dobrą pracę? dorota 21.05.69 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharonSharonSharon
cześć Olivio 29.11.1991 - ja 25.02.1990 - on czy z nim już bede na zawsze? czy mnie zdradza? kocha mnie bardzo tak jak mowi? jestem jego miłością tak jak mówi? Czy on coś przede mna ukrywa? jak tak to powiedz co w którym roku wyjde za mąż? i czy z nim? Czy zdam mature? Bede pracować jako hostessa od wrzesnia? kim bede w przyszlości, gdzie bede pracowac? I czy bede miała syna? w ktorym roku urodze dziecko? prosze odpowiedz na te pytania to najwazniejsze ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy mi też możesz powróżyć? 1.Czy będę szczęśliwa w związku,w którym jestem? 2.Czy będziemy zawsze razem? 3.Jak z jego nałogiem , czy w końcu się to skończy? 4.Czy dzieci będą szczęśliwe i zdrowe? 5.Czy w niedługim czasie znajdę pracę , jeżeli tak to jaką? ewelina 31.03.79 , tomek 30.05.80 bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy mi też możesz powróżyć? 1.Czy będę szczęśliwa w związku,w którym jestem? 2.Czy będziemy zawsze razem? 3.Jak z jego nałogiem , czy w końcu się to skończy? 4.Czy dzieci będą szczęśliwe i zdrowe? 5.Czy w niedługim czasie znajdę pracę , jeżeli tak to jaką? ewelina 31.03.79 , tomek 30.05.80 bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADA PROSI O POMOC
ja dorota 1.09.70 on michal 20.04.86 tak, wiem, roznica wieku itd...ale mimo to bylo cos miedzy nami.... co jest z jego strony? czy bedzie ciag dalszy tej historii i jesli tak, to jak sie potoczy.. ? bardzo mi na tym zalezy.....bede tu zagladac i mam nadzieje, ze mi odpowiesz.... dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóż proszę
czy mój mąż przypomni sobie ważne wydażenie z przeszłości i opowie mi o nim i kiedy to nastapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×