Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!cz.2

Polecane posty

niestety, nie mam ani jednego pierscionka. No trudno dasz rade mi jeszcze powiedziec czy cos sie zmieni w zwiazku z praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez poprosze
Jak potoczy sie moje zycie uczuciowe ?iza 14.01.62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"natalijaaaaaaaaaaaaaaa" powinnas zapamietac ze ta decyzja ma plynac od was obojga! bylas nadgorliwa wiec powiem smialo ze sie poprostu przestraszyl! teraz to Ty powinnas okazac zrozumienie gdyz w innym wypadku on poprostu bedzie sie bac zwiazku malzenskiego z kobieta ktora bedzie zawsze chciala trzymac reke na pulsie i rzadzic!..gwarantuje Ci ze on dojrzeje do slubu! tymbardziej ze Cie kocha i to Ty teraz mnusisz mu zagoic rane ktora wydrapalas! ale toi tylko twoj los i w twoich rekach! tak czy owak karty odradzaja kategorycznie tego mezczyzne obecnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz zakołysło si ewahadełko potem duze koło potem znow zakołysalo i niezbyt si echciało zatrzymac al enie wiem z czego to wynika byc moze ręka sie juz zmęczyla trzymaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bajka że to ja" powinnas wszytko przemyslec...ale tkwic w czyms co potrawa nie wiele czasu i to ty sie rozczarujesz na koncu nie jest warte Twojego zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" karola188 " jest to Twoja pierwsza powazna milosc! i poprostu przekonasz sie ze to nie to! partnerem zyciowym jest ktos inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja .....
Olivio .. wiem, że sporo Cię oblegam ... ale ... ponowię... "Partner liczy na uczucie z mojej strony? Uciekający czas? Masz na myśli Tomasza? czy inny partner (mój mąż)? Uciekający czas? to mnie trochę martwi... A może to Tomasz się gdzieś przeprowadzi? On dosyć często zmienia miejsce zamieszkania ... Może jeszcze dalej? Czy to jednak o mnie chodzi? Choć to w ogóle nie do wyobrażenia już dla mnie ... A może chodzi o Tomasza wakacje? On sporo podróżuje po świecie ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Olivio 🌻 a czy mogłabyś mi jeszcze powiedzieć co w sprawie dzieciaczków ? kiedy mogę się spodziewać i ile będę miała ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboje jestesmy przekonani ze bedziemy ze soba do konca i powiem szczerze ze zmartwila mnie ta wrozba....a czy bede miala dzieci i czy bede szczesliwa zona>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszynianka
pewnie uz oraz 10-ty Malgorzata 14.03.1970 Lee 29.03.1968 czy zwiazek sie utrzyma, jakie sa jego uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiewiórkaa" Poprawia sie Twoje dochody jeszcze do konca tego roku! w sercu wszytko w normie bez zmian..wwzloty i upadki ale nic zlego nie jest pisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kasiulkakasiulka" ze zdrwoeim poza malymi infekcjami nic zlego dziac sie nie bedzie! co do zyciowego partnera to do konca roku nie widze konkretow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijaaaaaaaaaaaaaaa
mam 2 osttnie pytania kiedy wyjde za maz i czy w koncu za mojego dlugoletniego partnera i czy bede miala dzieci (bo jest duze prawdopodobienswto ze nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka22222222222222
a ja Olivio ominelas równiez mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manikaa
pisałaś, że jesteś z Krakowa; a przyjmujesz gdzieś indywidualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ....." co do uczuc o ktorych pisalam to chodzi o meza! z ta przeprowadzka nic konkretnie nie wiem w ogole poznajac troche Twoja historie czesto karty pokazuja rzeczy odbiegajace od niej! ale tak wlasnie dziala los-jest nieprzewidywalny!! a uciekajacy czas tyczy sie mezczyzny o ktorym myslisz nie ustanie i czas wam ucieka wraz z Twoim wahaniem sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Jak będzie wyglądało w najbliższym czasie moje zycie uczuciowe? Anna 02.05.1985 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Onk3" w kolejnosci masz miec chlopca dziewczynke i chlopca...wiec oczekuj teraz dziewczynki:) a moze beda to bliznieta za jednym zamachem:) tego nie wiem niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijaaaaaaaaaaaaaaa
olivka prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja .....
No tak ... Tomasz i tak jest cierpliwy chyba ... tak mi się wydaje ... A czas nam ucieka, bo pozna może kogoś? W gruncie rzeczy to byłoby naturalne ... nie widzieliśmy się bardzo dawno ... To mam do niego pisać, czy jednak nie za dużo? Wiem, że on oczekuje konkretów, ale mnie nie stać aktualnie na to ... choć pracuje nad tym ... Wytrzyma tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Czy spotkam wkrotce odpowiedniego mezczyzne?Bardzo prosze o odpowiedz:) Anna 02.05.1985 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manikaa
aha ;) no to może kiedyś się do Ciebie wybiorę, bo niedawno zostałam szczęsliwą mieszkanką krakowskiego Podgórza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×