Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lasiodora Parahybana

rocznica - jakiś pomysł Panie i Panowie?

Polecane posty

hej [cześć] Niedługo stuknie mojemu związkowi roczek (ojjj szybko zleciało...). Akurat w tym dniu będziemy razem na wakacjach nad jeziorem ze znajomymi. Co by tu wykombinować? pomóżcie... Chciałabym coś mu dać, ale nie wiem co :O mogłabym sama zrobić jakiś prezent, ale CO? Kupić też mogę coś kupić, ale co? :O Ostatnio na urodziny kupiłam mu bluzę (kurtkę?) Pumy, bardzo się ucieszył. Nie lubi jakiś pierdół nieprzydatnych, woli konkretne prezenty - takie, które się przydadzą. I takie też mi daje. A nie na zasadzie: postawić na półce i niech się kurzy.. Może macie jakieś pomysły? Byłabym mega wdzięczna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no... nie pitolcie, że nie macie żadnych pomysłów. Przecież Wy tacy twórczy jesteście :D ekstra podszywy, śmieszne osoby, dobre rady niektóre. Nie bądźcie tacy be :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam i daje wam prawde
striptiz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie, bo ja trochę wstdliwa jestem :D owszem, też o tym pomyślałam, ale jeśli już miałabym zrobić striptiz, to wolałbym u siebie w domu, na spokojnie wszystko przygotować, przed niespodzianką jakaś kolacja, no wiesz... klimat stworzyć :D a na wyjeździe to wiadomo jak jest - ciężko o takie sprawy. Ale dzięki za chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee szkoda:) mój wzbudził we mnie gdy w rok zabral mnie do apartu :) całkiem nie dawno :) a może ten twój facet też coś zoorganizował?:> i ty nie musisz się niczym martwić jesli chodzi o nastrój miejsce i czyny :D a prezent to tez mam ztym problem zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowna_Wenus1111, gratuluję narzeczonego/męża! 🌼 może ja też kiedyś doczekam tej cudownej chwili, ale póki co to za młodziutka jestem na takie decyzje :D hmm... czy mój chłopak coś wymyślił? Prawdę powiedziawszy raczej wątpię. On nie z tych co mają "przebłyski" :D może mnie jakoś zaskoczy, ale wątpię. zastanawiałam się aby zrobić kukułkę - taki alkohol. Kiedyś zrobiłam mu taki prezent, ucieszył się i razem sobie wypiliśmy, no i poczęstowaliśmy kilka osób. Ale sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widia
a może lasiodora parahybana?jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toto0000
zrób mu loda przy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowna_Wenus1111. hmm ciekawe połączenie :D nie próbowałam, na pewno spróbuję. Ja polecam wino z fantą - pychotka :D koleżanka ostatnio zrobiła taką mieszankę, coś na zasadzie Twojej. Aż byłam w szoku, że taki miks może tak smakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×