Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja s

moja siostra zaszła w ciążę z żnatym

Polecane posty

Gość a mi jej nie żal
MISZCZU-piszczu: komfort? Masz 16 czy 15, gimnazjalny roztropku..? Bierz się za słownik ort i zakuwaj, a nie za komentarze na kafe.. ta zabawa nie jest dla gówniarzy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę ci komfortuMiszczu kiedy
twoja kochanica zajdzie: najlepiej trzymaj narzędzia ginowi podczas skrobanki.. :P Nie chciałbyś? Przecież to taki komfort usunięcie.. :P Rzygnij se na widok krwawych szczątków szaleństwa twego ch**ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikola
nie pikol: co za szmaciarz z tego co jej tak umoczył, że zaszła.. Biedna żona szmaciarza co rżnie z okazji kryzysu i demoonów południa 26-tki.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety -
racja: wiedziała, w Co się pakuje..Cudze - nie rusz..Albo :bądź gotowa na spłacanie.. :( Honorowa urodzi i sama wychowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego niby honorowa
sama wychowa o dupa! nie lubię zdrady, ale takie coś to już parszywe gówno jest! umoczył fiuta, myślał fiutem, a ona honorowo ma pozwolić mu nie płacić za głupotę!!! jej głupota, jej dziecko, jego głupota - dołoży do dziecka i tyle... ma płacić, ma płakać i płacić do pełnoletności, dzięki temu łapiąc kolejne kochanki nie będzie załował kilku groszy na prezerwatywę i już więcej plemników nie zasieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam prezerwatywę..
..bajki o skuteczności gumy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×