Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja s

moja siostra zaszła w ciążę z żnatym

Polecane posty

Gość moja s

siostra ma 26 lat, on ok. 40. on ma zone i dwoje dzieci ok. 17 letnich. Ona nie chce zeby zona sie dowiedziała, bo teraz dopiero zrozumiała swój błąd. Zal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez jej zal
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamaa zasada
twoja siostra jako kochanka złamała zasadę...."w kochankowaniu w ciążę się nie zachodzi" kochanka jest do wiadomo czego...to ekwiwalentna wymiana...ona ma bzykanie i on też...a więc sobie nawzajem świadczą usługi wskoczyła w seks z żontym to wiedziała na co idzie a teraz nie ma co jej żałować...to jest kochanka która skrzywdziła jego żonę i jego dzieci i umożliwiła mu bycie skur...wielem a jej brzuch teraz jest tylko jej sprawą skoro dała się wybrzuchacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskoczylem z butow
ma chlop przeje.....ne placic i placic min. 18 lat za chwile dupcynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam on ją pewnikiem
bardzo kocha i strasznie uszczęśliwi go ten owoc wielkiej miłości i spokojnie zostawi swoją starą żonę i będzie z twoją śliczną, mądrą szlachetną siostrą a jego dzieci będą pomagały im spokojnie wypełniać obowiązki małżeńskie i z rozkoszą zajmą się nowym bratem/siostrzyczką a stara żona ich jeszcze pobłogosławi, przeciez to wspaniale, że on sobie tak pięknie układa sprawy życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyskoczyłem z butów
DOKŁADNIE!!! nic dodać nic ująć!! ale wszystkie byłe żony które dostają alimenty za chwilę dupczenia wyciągaja jeszcze łapy po więcej na swoje bachorki i tłumaczą to "dobrem dziecka" :D :D ale powiedziałeś!! popieram!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimepl alimepl
a dlaczego nie wpisałeś się swoim nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chalntall27
ale w czym rzecz? chcesz się dowiedziec co od strony prawnej można zrobic w tym temacie? czy co? błąd błedem, ale odpowiedzialnosci sama za jego rozrywke ponosić nie powinna. a żona no cóż... wazniejsze są odczucia niż potrzeby dziecka, które i tak będzie? Osobiście bym sie chyba zoną nie przejęła, znając życie zony przechodza nad dziecmi swoich męzów do porządku dziennego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coquewas
23.07.2009] 12:19 [zgłoś do usunięcia] do wyskoczyłem z butów DOKŁADNIE!!! nic dodać nic ująć!! ale wszystkie byłe żony które dostają alimenty za chwilę dupczenia wyciągaja jeszcze łapy po więcej na swoje bachorki i tłumaczą to "dobrem dziecka" ale powiedziałeś!! popieram!!! ale o czym ty bredzisz kochanko? przecież on pisze, że facet ma prze... bo na dziecko kochanki bedzie musiał bulić. Kochankowanie ci tak na mózg padło, że straciłaś zdolność czytania ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coquewas
a siostrzyczki mi nie żal. Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów. Żal mi rodziny faceta i tego dziecka, które nic nie winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rozwód
Facet ma już dorosłe dzieci. Z żoną mu się nie układa, bo gdyby się układało to by jej nie zdradził. Jest proste rozwiązanie : Jeśli ten mężczyzna ma honor to rozwiedzie się z żoną, z którą i tak rozpadł mu się związek. Ożeni się z matką swojego malutkiego dziecka i stworzy mu dom. Żona nareszcie będzie mogła ułozyć sobie życie, z kim jej się ułoży. Dorosłe dzieci dowiedzą się, że nie musi się trwać w nieudanym i unieszczęśliwiającym związku, że można zmieniac swoje życie na lepsze. A małe dziecko będzie miało rodzinę, z czego tez pewnie ucieszy się jego mama, ta opluta przez was kochanka, która zniewoliła biednego mężusia pozbawionego własnej woli i zdania. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to żony zawsze SZCZĘŚLIWE
i uśmiechnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKĄD JA TO ZNAM
Kolejna smutna historia koorwiszona i żonatego skurwiela :( Najbardziej żal żony tego gnoja, która dopiero się dowie o tym dzifkarstwie oraz wszystkich dzieci. I tak kolejna para ruchaczy rozjebała życie normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie żal ale
najbardziej zal żony i dzieci tego skurwesyna, a siostrzyczka to pospolity kurwiszon . Przez takich gnoi tyle nieszczęśc i łez niewinnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowem masz siostrę szmate
przez takie jak twoja siostrunia cierpią niewinne dzieci, a żona podwójnie bo ma wiedzę, ze jej mąż to pospolity kurwiarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi jej nie żal
kobieta ma ten komfort wyboru że zawsze może usunąć ciążę a facet ma przejebane - jak kobieta urodzi (a tylko ona o tym decyduje) to przed nim conajmniej 18 lat alimentów jakiś debil z tego "żonatego" - zrobić dzieciaka kochance to trzeba być MISZCZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgrywające zgorszenie Matrony gdyby się znalazły w sytuacji tego faceta poprostu przyszłyby do ukochanego męża i mu wmówiły że to jego dziecko. Taka strategia sprawdza sie w 80% przypadków. Facet oszalałby ze szczęścia co odnowiłoby ich wyliniały i pachnący naftaliną związek. Z tej okazji wobec ewidentnych korzyści dla rodziny wynikłych z kurewstwa i zdrady nawet ksiądz na spowiedzi pobłogosławiłby Matronie jej roztropność. http://alime.pl/forum/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenciarzu
ale Ty miałeś wredne życie, na jakie zdziry Ty trafiałeś??? nie dziwię się, że kapiesz jadem na tylu topikch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbccvx
a zabezpieczali sie??? czy tak bez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka kontrolowana
już rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś ty jaka wpadka
takie wpadki vel wrabianie to specjalność pierwszych żon. Kochanki tylko daja facetom upragniony owoc ich wielkiej miłości :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikola
co za szmata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikola
kawał kurwy reszta psa ta twoja siostra! rzygac sie chce na ta padline i tego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amancie
..dokładnie Tak! ..Do kretyna, co to : "kobieta może zawsze usunąć.." Nie zawsze, debilu.. Niektóre nie mogą się nigdy skrobać ani spędzać ze względów zdrowotnych.. :P ..Do Niewtajemniczonych: może by tak poczytać o zasadzie Podwójnego Holendra P r z e d kochankowaniem..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×