Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona2oo9

Myszki.. ratunku

Polecane posty

Gość zmartwiona2oo9

Hej! Moj brat pojechal na wakacje i mialam sie opiekowacv dwoma gryzoniami jednak ostrzegal ze jedna moze zdechnac bo jest juz stara no ui zdechla. dla mnie to bylo koszmarne przezycie. Druga mlodsza jakby zdziczala od kiedy nie ma tej drugiej. Jest plochliwa, boi sie wszystkiego i caly czas siedzi w domu. Czy sadzicie ze jak jutro pojde kupic jej 'nowa" towarzyszke to nie zrobi jej krzywdy, zmieni to sytuacje? Niby to glupie ale jednak zwierzatko. Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona2oo9
Ja tez sie teo boje a ze na tym sie kompletnie nie znam, a moj brat jest poza zasiegiem to nie wiem. Umiem tylko wyczyscic klatke wiem jakie jedzenie kupic itp. Ale jesli chodzi o ich mysie zachowania to nie mam o tym zielonego pojecia. Przykro mi z powodu tego malego istnienia, wczesniej byla bardzo szczesliwa i w ogole. Co w tym wypadku najlepiej zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytaj sprzedających w sklepie zoologicznym - oni trochę się na tym znają... Teoretycznie powinno jej to pomóc - na pewno czuje się samotna po stracie towarzysza, towarzyszki... To niby tylko malutkie zwierzątko, ale też swoje czuje, więc się nie wstydź, że próbujesz jej pomóc. Nie ma w tym nic zdrożnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona2oo9
Dziekuję:) Jutro z samego rana pojadę i się wszystkiego dowiem ! Mam nadzieje ze bede umiala jej pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla bla...
Przede wszystkim powiedz czy to samiec czy samica. To bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veverita
Zadzwin do jakiej lecznice dla zwierzat czynnej 24/h. Ja czesto dzwonie noca jak mam jakis dylemat (mam duzo zwierzat) i zawsze przez telefon uzyskuje porady. Warto sprobowac chyba. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×