Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kix

Czy znacie jakis sposob na plamy od... potu?

Polecane posty

Gość kix

Bardzo sie poce pod pachami :( Do pracy najczesciej chodze w bialych lub jasnych koszulach i bluzkach, prawie nie widac tych upierdliwych, mokrych zaciekow. Niestety bluzki, niezaleznie od materialu po krotkim czasie sa zoltawe pod pachami. Bardzo sie tego wstydze, chyba bardziej niz widoku potu na ciemniejszym materiale. Piore w max 40 stopniach, nie da sie wygotowac. Moze znacie jakies babcine sposoby? Wanishe i namaczanie, super proszki nic nie daja a nie stac mnie zeby co dwa miesiace kupowac nowy zestaw ciuchow do biura... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kix
Nikt nie poratuje? Moze tylko ja tak ciezko znosze upaly. Powinnam urodzic sie Eskimosem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poratuję :) ja usunełam takie plamy, jużbardzo zakorzenione, bo bluzki miały po 2 lata mniej więcej odplamiaczem z lidla, albo takim w sprayu albo w żelu, odplamiacz wtarłam w plany a później jeszcze dodałam do prania... tylko nie wiem czy te odplamiacze dostaniesz teraz bo one są chyba tylko w akcjach 2 razy do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosuj etiaxil
to przestaniesz się pocić wiele lat się pociałam, aż zaczęłam stosować etiaxil ... teraz używam 1-2 x co dwa tygodnie i .... bluzki suche :) spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiaxill lub inny tego typu
deo kupiony w aptece - super sprawa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kix
Etiaxil, polski Antidral, francuski pM bille i SVR Spirial Bille pomagaja mi okresowo. Nie potrafie sobie pomoc w kwestii nadmierrnego pocenia, moze botox, ale na razie za drogi dla mnie. Prosilam o babcine sposoby bo nie mieszkam w Polsce (ani w Irlandii gdzie czyba sa osdplamiacze na wszystkie rodzaje plam). Dziekuje za rady ale prosze o : nazwy odplamiaczy, badz sposoby"miedzynarodowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła allegra
Ja taką bluzkę namaczam w wodzie z mydłem, potem biorę mydło i "zapieram" dokładnie. Spłukuję, namydlam porządnie i wkładam do pralki na normalne pranie. Zazwyczaj pomaga, ale wiele zależy od materiału i od tego, jak stare to plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmitkaAlienowa
a moze zle uzywasz antidralu? Wieczorem nalozyc na czysta skóre, bedzie piekło i szczypało. Rano umyc skore i nalozyc zwykly dezodorant. --> Napewno tak to robisz? Jesli mimo prawidlowego stosowania tych silnych srodkow nadal sie pocisz, to moze warto zainteresowac sie konsultacja u learza? Przyczyn nadmiernej potliwosci jest wiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kix
wesoła allega- dziekuje, sprobuje Twojego sposobu. KosmitkaAllienowa- antidralu uzywam prawidlowo i przyznam, ze pomaga na jakis czas. Mniej sie poce, potem jednak wszystko wraca do "normy" a na dodatek mam podraznona skore. Bylam u lekarza, zrobil mi badania podstawowe- wszystko w normie. Mysle, ze moja dolegliwosc jest zwiazana ze stresem. W weeknd, na wakacjach nie poce sie az tak bardzo. jak szykuje sie pracy, ubieram bluzke w ostanim momencie, przedtem jeszcze raz sie myje pod pachami i potem dezodorant (mam chyba wszystkie mozliwe). jak tylko wyjde z domu mam mokre pachy. Nie wspomne o jakims tescie, egzaminie czy waznym spotkaniu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ten problem z koszulami M. Mam niezawodny, sprawdzony od kilku lat sposób. Otóż na takie plam stosuję Vanish w proszku.Sypię dokładnie na plamy, skrapiam wodą (pasta aż ciepła się robi!), zostawiam na godzinę, albo dwie, wkładam do pralki nie usuwając pasty) dosypuję miarkę do prania i problem z głowy. Tak samo traktuję ubrania moich Bliźniaków, a że jest dużo poplamionych i czekają w kolejce na pranie nawet kilka dni od zabrudzenia: pomidorami/borówkami/malinami/truskawkami/błotkiem/itp. (ciężkie plamy ogólnie) stosuję zawsze właśnie ww. metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kix
dzieki, Tez przyszla juz obecna. Ja dodawalam wanisha ale nie robilam "papki", moze Twoj sposob pomoze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa__________
ja miałam taki kłopot z moim byłym, bardzo pocił się pod pachami niestety nie udało się uratować przepoconych bluzek, mimo kombinacji z odplamiaczami one nadal brzydko pachniały, gdy się rozgrzały ale udało się pozbyć problemu, w aptece polecono mu dezodorant mineralny super deo i okazało się, że działa bezbłędnie spróbuj, moze pomoże? :-) nie jest drogi, kilkanaście złotych chyba, a starcza na wiele miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że niektórzy stosują na plamę aspirynę rozrobioną na papkę, też zamierzam tego spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kix
Dzieki :) Na dezodoranty juz nie licze, choc sprobowac zawsze warto. Dopisuje super deo mineralny do listy zakupów z Polski (ja na obczyznie). Zapamietam aspiryne. Przyznam sie , ze nie udalo mi sie wyprobowac jeszcze papki z wanisha :( Przeprowadzka, zmiana pracy i tak miesiac prawie zlecial. jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak znamy
Dr. Beckmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Beckmann albo Citin
mają całą gamę odplamiaczy miejscowych na różne rodzaje plam. Są sprzedawane w małych buteleczkach 50 ml i każda jest na inny rodzaj zabrudzeń. Wyglądają tak: http://images.google.ch/images?hl=en&um=1&sa=1&q=dr.+beckmann+50+ml Beckmanny są w zielonych, żółtych albo białych buteleczkach w zależności od kraju sprzedaży, Citiny są w białych buteleczkach z czerwonym logo. W Beneluxie są jeszcze HG vlek weg w proszku do rozrabiania roztworu (biała buteleczka 50 ml/34 g). Wszystkie 3 są super skuteczne! (Na pozostałe rodzaje plam poza Vanishem, dobry jest Biotex oxi w płynie i Treffer w sprayu) Musiałabyś sprawdzić czy któryś z w/w produktów jest dostępny na twoim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze Sorbo
Sorbo, seria "1" (granatowe buteleczki 50 ml z płynem jak Citin). Zielone buteleczki Dr. Beckmanna są z proszkiem, a żółte z płynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lantek
wiem, że w komforcie jest bardzo dużo różnych odplamiaczy, np. od rdzy, kawy, długopisu itp. To może mają i od potu. Przejdź się do nich do sklepu albo poszukaj u nich na stronie http://www.komfort.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lantek te w komforcie to są
lantek te w komforcie to są dr. beckmanny właśnie :) wyżej była o nich mowa nie wiedziałam, że są już w pl powinni je wrzucić do supermarketów i rossmannów, to byłoby je łatwiej kupić, bo komu by przyszło do głowy szukać czegoś takiego w sklepie z dywanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kix
Dziekuje wszystkim za rady. Sa tu Beckmanny, uzywalam nawet tego do plam po czerwonym winie jak mi kiedys w bagazu podrecznym pekla butla... faktycznie skuteczny. Citin i tych innych nie widzialam. jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×