Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiula27

wyprzedaż

Polecane posty

Gość basiula27

dziewczyny czy warto jeszcze zajrzeć na wyprzedaże do galerii ? przegapiłam najgorętszy okres przez małe zamieszanie w pracy a potrzebuje odświeżyć szafę o fajne jeansy kilka t-shirtów i może jakiś paseczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beluminda
śmiało ruszaj na zakupy!! ;D nie gwarantuje, że znajdziesz jakieś smakowite kąski - ale czym prędzej pędź do sklepu :) spodnie powinnaś bez problemu gorzej z koszulkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceess
spodnie spodnie spodnie - a mozę spódniczkę dżinsową :) hmm moje doświadczenie zakupoholiczki podpowiada, mi żebyś czym prędzej wybrała się do sklepów - niedługo wejdą nowe kolekcje i ceny znów będą wysokie. Ciężko mi pomóc Tobie w doborze spodni - nie wiem jaki jest Twój stilo :) ja przekonałam wielu swoich znajomych na big stary :) i Ciebie też będę namawiać - bo to marka jeansowa :) jestem zadowolona z jakości ich jeansów i zawsze oferują wiele krojów jeansów do wyboru - także każda figura znajdzie coś dla siebie ;] jednak nie chce abyś oskarżała mnie o złe słowo dlatego to wyżje to tylko my opinion ;p hmm tak przy okazji to teraz z modzie są tzw boyfriendy - kate holmes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffff
ja byłam wczoraj i jestem bardzo zadowolona, akurat były moje rozmiary, choć zwykle są trudności - 38 jestem wysoka, kupiłam 2 pary spodni, kilka koszulek i inne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×