Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haremm

cz znając 2 języki obce mozan dostać dobra pracę w Warszwie??

Polecane posty

Gość smiech na sali warszawka
i jej wygorowane wymagania, co to jest 3 kola .gowno. kazdy z wyzszym (jesli nie jest totalnym debilem) powinien taka sume minimum dostawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale my jesteśmy ambitni
niedługo iększość Polaków będzie miała doktoraty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtajej
No niestety, 7/10 ludzi z wyższym (albo "wyższym") są totalnymi debilami. Dlatego samo "wyższe" nie gwarantuje niczego. I może to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haremm
widzę że ten kraj niej est dla mnie ja znam tylko 2 języki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska333
hej,no i dlaczego chłopaka załamaliście? Ja znam biegle trzy języki obce a w zasadzie dwa ,bo ten trzeci to rosyjski,więc prawie jak swój rodzimy i jeszcze znam migowy więc w zasadzie cztery:)Sama znajomość języków to nie wszystko:) Jak mi przyszło po raz pierwszy tłumaczyć konferencję z rosyjsiego na angielski( tematem były negocjacje dotyczące budowy małej ciepłowni) to stwierdziłam ,że nie rozumiem żadnego z tych języków:) Teraz nie pracuję jako tłumacz a jako kierownik recepcji w dużym hotelu w Moskwie:)I jest super a dyplom magistra jest mi tutaj zupełnie zbędny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze tak... : ) trzeba tylko chciec i umiec sie postarac! no i miec troche odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uważam :) Ja mam zamiar za rok wyjechac do stolicy i szukać tam pracy, poki co wlasnie ucze sie na maxa roznych jezykow. Mam angielski na uczelni, na japoński chodzę do http://www.makilen.pl/ i jeszsce troche samodzielnie doszkalam sie z francuskiego, ale tez zamierzam gdzies na kurs sie zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli znasz te języki naprawdę dobrze ( nie tylko komunikatywnie ze pół na migi sie dogadujesz) to dostaniesz prace w którejś z firm obsługujących obcojęzycznych klientów. Sama w takiej pracuje a mam tylko średnie wykształcenie, wzięli mnie dzięki znajomosci języka. Jest u nas sporo młodych ludzi na studiach lub od razu po studiach. Wbrew pozorom nie jest łatwo znaleźć pracownikow z naprawdę przyzwoita znajomością języka obcego ( powiedzmy poziom c1), dużo ludzi pisze w cv ze zna język a na rozmowie wychodzi, ze zna ale tylko tyle żeby sie dogadać" kali jesc, kali pic". Na start dostaniesz około 3000-3500 netto (zależy jakie znasz języki, za skandynawski nawet 4000-4500 wynegocjujesz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×