Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grunwald

4 Coils sp. z o.o. znacie te firmę?

Polecane posty

Gość grunwald

4 Coils sp. z o.o. znacie te firme? znzlazłam ogłoszenie- Pracownik Produkcji / Monter Elektronik, myslicie, ze to jest tez dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunwald
nikt nie zna tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunwald
szkoda, bo w necie tez prawie nic o niej nie ma... jakby ktos mogł cos w tej kwestii powiedziec to prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunwaldka
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam66655
Podbijam pytanie ,jakie zarobki jaki klimat w tej firmie na produkcji?za wszelkie odpowiedzi dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Prezes
"Pan Prezes" i cała jego otoczka+rodzinka nie mają zielonego pojęcia o profesjonalnym prowadzeniu firmy i zarządzaniu jej personelem. Jeżeli chcą prowadzić taką pseudo-firemkę, to powinni to robić na własny rachunek, nie angażując w ten cyrk osób trzecich. "Pan Prezes", to by najchętniej zatrudniał wszystkich za darmo i za darmo by też wszystko kupował (wiadomo-optymalizacja kosztów, ale nie w takiej formie-inni też muszą zarobić, nic nie ma „na gębę). Wszystko załatwia przez swoją rozhisteryzowaną asystentkę, bo sam najwidoczniej nie ma "jaj", żeby cokolwiek samemu zdziałać. Myślę, że ciągła rotacja pracowników na wszystkich stanowiskach mówi sama za siebie. Odradzam pracę w tej „firmie każdej szanującej siebie, swój czas i honor osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ANDA*
w 100% zgadzam się z poprzednią opinią. Gorszej firmy nie widziałem. Odradzam każdemu - szkoda czasu i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak juz w polsce
Firma jak firma. Według mnie wszystko jest ok. Nie miałem do czynienia z prezesem i dlatego trudno powiedzieć . Atmosfera ok, płace ok (ale niestety płacą tylko za pracę a nie za siedzenie). Ogólnie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam firmę, bo miałem tą nieprzyjemność tam pracować. Prezes uważa się za "Szefa wszystkich Szefów", lecz tak naprawdę to słoma z butów... Misją firmy jest praca za darmo i na maxa wykorzystanie do cna każdego. Oszustwa są na każdym kroku!! Nie wierzcie w to co macie na papierze (umowa), bo i tak to nie jest odzwierciedleniem rzeczywistości. Szkoda czasu na tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 Coils
Firma 4COILS dementuje wszelkie informacje zamieszczone na łamach tego portalu, a odnoszące się w sposób negatywny do nas i osób z nami współpracujących. Zachęcamy do zapoznania się z nasza firma osobiście, by móc wyrobić własne zdanie na temat warunków jakie u nas panują, a nie mają nic wspólnego z co niektórymi opiniami. Przypominamy osobie, ktora stara sie nam zaszkodzic, o klauzuli poufnosci, ktora nadal obowiązuje. Wykorzystamy wszystkie środki prawne, w przypadku każdego kto naraża naszą firmę na straty wizerunkowe i łamie warunki umowy. Internet nie jest anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ta firma. Pomyliłem się. Jak usunąć powyższy post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz przepraszam firmę i jej dyrekcję i Panią asystentkę (jeżeli taka jest) nie chciałem nikogo urazić. Pomyliłem nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosiłem do o usunięcie posta. Mam nadzieję, że nastąpi to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×