Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fasolka1215

MOCNO MOCNO MOCNO ZNISZCZONE WłOSY POMOCY !!!!

Polecane posty

Gość Dermatopoietin
Tylko Dermatopoietn , szwajcarskie preparat na włosy zapobiegnie ich wypadaniu . Potwierdzona skuteczność ! Jest już dostępny w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johannna
Profesjonalna maska wella plus jedwab w plynie biosilk zdzialaja cuda. Mi nic nie pomaga tylko to na bardzo zniszczone wlosy. Troche kosztuje bo to profesjonalna maska ale warto. W zwyklej drogeri nie znajdziesz nic na tak zniszczone wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CIEBIE AUTORKO!
Wiesz co powiem Ci tak. Miałam dł włoski blond (rozjasniacz i farba) ale stał sie modny czarny i jak wszyscy p[olecialam po farbe nalozylam na glowe i plakalam :) Ale co tam, miałam dł czarne włosy do bardzo jasnej karnacji. Zapragnelam wrocic do blondu i tak tez zrobiłam. W ciagu pol roku juz mialam blond dzieki rozjasniaczowi (na dekoloryzacje nigdy bym sie nie odwazyla) plus scielam do ramion. Teram mam wlosy do piersi i uzywam jedynie szamponow do 24myc glowy. Byłam u najlepszej fryzjerki w moim miescie, za wizyte duuuuzo zaplacilam ale nie zaluje. Zrobiła mi fryzure plus kolor, nawilzanie. Ale... poradziła mi: Ze nie watro kupowac odzywek bo one wchodza w wlos tylko do nastepnego mycia. Najlepszy na wlosy jest ocet, jajko, nafta kosmetyczna i tak stosowalam dłuższy czas, zeby układac wlosy kupilam jedwab w rossmanie za jakies 10 zł a starczyl mi chyba na 2 miesiace. Teraz mam zdrowe, ładne wloski do piersi. Na jasny blond już się nigdy nie zdecyduje i w ogole na zadna farbe. Musisz poczekac troche czasu az one dojda do siebie, ja czekalam z pol roku ale w tym czasie nadal prostowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malincia123
Witaj kochana :-) ciekawi mnie jak twoje wloski? Jak dzisiaj wyglądają? Ja mam podobny problem: 10lat temu naturalne wlosy pomalowalam na blond, potem mialam brązowe,znow blond potem czarne i znow blond +rozowe pasemka, potem ścielam do ramion i pomalowalam na czarno. Czarne utrzymalam przez ok 7lat robiąc różne pasemka. Ostatnio scielam na krótko i znow zrobilam blond. Teraz mam ciemne i czekam az odrosną. Wlosy są tragiczne. Cienkie, malo ich, nie ukladają sie,łamią, wypadaja. Stosuje majonez a konkretnie maseczkę z majonezu i juz jest lepiej ale takie jak bym chciala to juz pewnie nigdy nie będą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj przez dłuższy czas stosować tą kąpiel odżywczą i po tygodniu na pewno już zobaczysz efekty http://trena.pl/szampony/2676-kerastase-nutritive-bain-kapiel-odzywcza-2-irisome-1000-ml-3474630564893.html?search_query=kapiel+odzywcza&results=6 ja sama przez codzienne suszenie a czasami tez i dodatkowe prostowanie mialam strasznie zniszczone włosy i po obcięciu końcówek i stosowaniu tej kąpiel włosy odzyskały swój dawny blask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka34r
Na pewno będziesz musiała korzystać z odżywek, potem różne olejki wcierać we włosy. Dobrze by było, jeżeli byś skorzystała również z pomocy specjalistów. Ja wybrałam się do www.salonmagia.eu w Poznaniu i jestem zadowolona. Sprawdzone kosmetyki są w stanie bardzo wiele pomóc zniszczonym włosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiadt
Olej kokosowy, migdalowy, oleje ikarov na kladaj na wlosy wilgotne najlepiej na cala noc, rano zmyj olej pozniej szamponem delikatnjw najlepiej jakis organic i conditioner (jak pisze na 3min mozesz dluzej) ;) efekty po olejowanou widac po 2, 3 miesiacach i mozna codziennie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może prostowanie keratynowe? Keratyna wypełnia zniszczone włosy i są znowu mocne i zdrowe. Jak robiłam u fryzjera to polecił mi mocną keratynę winogronową Amazon Keratin. Efekt - super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wax Pilomax - odbudował moje zniszczone włosy, odżywił i wzmocnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winogronowa z Amazon? Formaldehyd 4%. Co wy macie w głowach moje drogie... przecież to masakra... powąchaj co "cudo" przed zrobieniem! Tylko keratyny bez formaldehydu! Jak się nauczycie robić to efekt wychodzi powiedzmy 90% jak z formaldehydem. A po prostu zdrowiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreatynowe prostowanie albo jakas mega dobra maska odpowiednia do twoich wlosow, no i nie ukrywajmy-zetnij troche to tez beda w lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz działać od środka. Ja stosowałam premium collagen 5000. Bardzo dobry produkt. Oprócz włosów ma zbawienny wpływ na paznokcie i skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziahd
ja mogę jako pomoc polecić szampon i odżywkę firmy Biotebal. przeszłam kurację z tymi kosmetykami i po kilku tygodniach moje włosy są o wiele silniejsze, zdrowsze i piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkakaak
U mnie skrzyp polny i pokrzywa w tabletkach z Humavitu. Taka kuracja trzymiesięczna i efekty są widoczne, włosy mocniejsze, zdrowsze a paznokcie nie rozdwajają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaJaśko
u mnie na mega zniszczenia, głównie po rozjaśniaczu pomogło mleczko hmilk z organicznewlosy.pl Końcówki strasznie mi się kruszyły, były przepalone i suche, a po dwóch tygodniach efektybyły seri, mega zaskakujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak włosy są mocno zniszczone koloryzowaniem i stylizacją, to żadna pielęgnacja nic nie da - to co zniszczone trzeba ściąć i pracować nad tym, by nowe rosło silne. Wtedy można zadbać o przyspieszenie wzrostu też, a na to największy wpływ ma ukrwienie skóry głowy. Sprawdzą się masaże, ale też np. wcierki z kozieradki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpie aby samodzielnie udało Ci się pozbyć problemu, polecam zasięgnąć jednak porady oraz opinii specjalistów z tego zakresu, zobacz na Denique.pl gdzie sama często chodże, naprawdę warto, świetne podejście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zadań specjalnych najlepszy jest zestaw do regeneracji Wax Pilomax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu pomogą tylko Waxy Pilomax. Nie znam skuteczniejszego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula Kamińska

Polecam tricho! Nową listę Waxów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari8733

Tak z innej beczki... trafiłam na świetne urządzenie dzięki któremu możesz wykonywać drogi zabieg mikrodermabrazji codziennie  w domu... Serdecznie wam polecam szczególnie, że cena tego urządzenia to jedna wizyta u kosmetyczki...

tutaj kupiłam ozin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Care24

Zniszczona skóra twarzy? Zmarszczki? Trądzik? Zaskórniki?

Już teraz możesz się ich pozbyć! Rewolucyjny, szybki i bezbolesny sposób!

Produkt z USA! Świąteczna promocja!

Zapraszamy na:    ozin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulis

mi bardzo pomogło mleczko hmilk plex z organicznewlosy.pl 🙂 każdy mówił, że powinnam ściąć, a jednak udało się je uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda o włosach

Ja osobiście zawsze w kryzysie inwestuję w dobry , apteczny produkt do włosów.

Ale ostatnio prócz tego, że kupiłam sobie już rekomendowaną tutaj maskę tricho to zaczęłam pić i robić maski z siemienia lnianego.

Mają mega pomóc!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krl

Na mocno zniszczone ja widzę olejowanie, maski i metodę mycia omo.

Nawet ostatnio czytałam o myciu odżywką. Bez użycia szamponu przy każdym yciu. Tylko to oczywiście nie może być stosowane do włosów nadmiernie przetłuszczających się raczej do tych suchych, zniszczonych. Ja stosuję maski Pilomaxu na zmianę. Teraz mam nową tricho, ale wcześniej zieloną lub różową. Tylko rzetelnie z nią na głowie latam około godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetka

ja na mocno zniszczone włosy po częstych rozjaśnianiach używam mleczka hmilk plex ze sklepu organicznewlosy.pl Tak mi poleciła fryzjerka i jest super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAX PILOMAX - to kosmetyki, mocno nawilżające i regenerujące nawet bardzo zniszczone włosy. Polecam je sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×