Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosnka_22_lata

konto w jakim banku?

Polecane posty

Gość gosnka_22_lata

Witam pisze tutaj, moze ktos z was w wolnej chwili mi doradzi.Mam 22 lata, ucze sie i praucje ale nie mam konta w banku.Niedlugo wpadna mi dodatkowe pieniadze, okolo 3 tys. złotych i chcialabym je cale albo chociaz polowe wplacic na konto.Wiec musze sobie takie zalozyc.I moje pytanie jest takie gdzie bedzie najlepiej, w ktorym banku? Mi zalezy na tym by moc w kazdej chwili wyplacic cos z tego np. gdy mi w miesiacu jakims braknie grosza.Nie wiem, slyszlaam o jakis kontach gdzie jest oprocentowanie czy cos że nie mozna np. przez jakis czas ruszac pieniazkow bo cos przepada.Nie orientuje sie w tym za bardzo.Nie wiem, czy ja tez bede miala jakies oprocetowanie ktore bedzie mi wzrastac ale bede mogla wybrac pieniadze kiedy chce? Moze moje pytania sa glupie ale sie w tym nie orientuje.Zanim wybiore sie do banku to czekam na opinie i z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konto ROR - takie, na którym trzymasz kasę, jest nisko oprocentowane, kosztuje niewiele albo nic (mBank, alior), kasę możesz wypłacić w każdym momencie (w aliorze bezpłatnie w każdym bankomacie - za kartę bankomatową płacisz 3 zł miesięcznie, ale w kasie banku wypłacisz za darmo) Lokaty terminowe - takie, które zakładasz na określony czas - po tym czasie są Ci dopisywane odsetki i możesz podjąc kasę. Lokaty są wyżej oprocentowane, ale tracisz odsetki, jeśli wypłacisz pieniądze wcześniej, niż po upływie okresu, na jaki tą lokate założyłaś (np. 3 m-ce, pół roku, rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie masz
tam wszystko jest wyjaśnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosnka_22_lata
mam na googlach ale opinia innych tez mnie interesuje, Ewa dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same pomyslcie albo
ale alior nie jest dobrym bankiem-zbyt duzo maja kruczkow i niby bezplatne konto okazuje sie obwarowane przepisami,ze jesli nie spelnisz czegos-tam to i tak bedzie platne w koncu. jak na razie znalazlam bezplatne w polbanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam konto w aliorze od marca, nie musiałam spełniac jakiś specjalnych warunków oprócz stałych dochodów, jak to na ROR, płacę tylko za korzystanie z karty bankomatowej - 3 zł m-cznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ot_tak20
A ja tez jestem zainteresowana, tylko ze studiuje i nie mam stalych dochodow a mam kwote którą chcialbym włożyć na konto i też w każdej chwili mieć dostep do pieniędzy.W którym banku nie wymagaja stałych dochodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio o to samo pytałam
mBank za darmo, karty kredytowe i inne takie, przez internet, wpłatomaty, bezpłatne wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×