Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fzfvzvz

Jakie macie sposoby na zaparcia??????

Polecane posty

Gość gość
czopek nie do końca jest taki skuteczny, działa tylko na końcowy odcinek układu pokarmowego, zwykle drażniąco , wywołując gwałtowną reakcję, nie lepiej stosować doustne środki? dicopeg działa już od początku tego układu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano na czczo wypić ciepłą wodę z miodem. Polecam także siemię lniane do picia wieczorem i w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123456789
czasem biorę takie czopki eva qu, sa dobre dla kobiet w ciąży, więc muszą być bezpieczne. Działają po 15 minutach. Jem dużo śliwek, czasem piję siemię lniane, ale nie często, bo mi nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez pomaga ciepła woda z miodem na czczo. Naturalnie i bezpiecznie a to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim najlepszym sposobem sa po prostu ziola. Stosuje je do wszystkiego: lubczyk, koperek, szalwia czy mieta nie brakuje ich w mojej kuchni. Mroze je na zime, aby zawsze miec pod reka, bo naprawde sa najlepsze do ciezkostrawnych dan. Dodatkowo pije juz chyba z przyzwyczajenia naparay ziolowe. Uwierzycie albo i nie, ale kazde ziolo ma swoje przeznaczenie - podsylam sciagawke i zachecam bo ja nigdy nie mialam problemow z zaparciami http://obk.pl/uzdrawiajaca-moc-ziol/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się sprawdził colon C, kupilam niedawno, bo już nic mi nie pomagało, ciągle bolał mnie brzuch, wizyty w toalecie to masakra była, jadłam śliwi, piłam kefiry, jadłam ortęby, owsiankę i dalej nic, po piciu colonu mega ulga, szybko pomoglo ale tak na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekOgarek
Też kupuję colon jak dopadają mnie gorsze trawienne dni. Ostatnio kupiłem sobie nową formułę - colon men, która ma wspomagać też męskość :D, na brzuch działa rewelacyjnie, jak będzie z resztą zobaczymy, ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka już środków na zaparcia próbowałam, ale jednak najlepiej działa dicopeg 10g. Najszybciej i nie powoduje żadnych negatywnych efektów ze strony jelit - bulgotania itd. Bardzo łagodny środek i łatwy w podaniu, bo to tylko pije się takie roztwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zaparcia mam dość nietypowy sposób. Ani śliwki ani oliwa z oliwek nie pomagała. Tylko siadanie na toaletę na której założony jest biobidet http://biobidet.pl/jak-dziala-toaleta-myjaca-bio-bidet włączam odpowiednią funkcję przeznaczoną na zaparcia i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spróbować soku z marchewki, jabłka i kapusty. Kiedyś miałem zaparcie i taki sok skutecznie mi pomógł. Przepis znalazłem na terapiasokami.pl. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/ Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Zaparcia i niemożność wypróżniania przeszły jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościelny
Sport(najlepiej bieganie), kawa, woda przegotowana przed śniadaniem, śliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie były i biegunki i zaparcia. Miałam dużo kłopotów ze swoimi jelitami i dopiero kuracja debutirem pomogła mi zakończyć te kłopoty. Minęły skurcze jelit i wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie niestety fajki z rana i tylko to.Nie paliłam 4 dni,mam brzuch jak w 9 miesiacu ciązy i puszczam ciągle gazy.Zaraz ide po fajki,rano zajaram i poczuje sie wreszcie jak człowiek a nie jak balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Wardal
Na zaparcia polecam Colon C. Długo borykałam się z zaparciami. Próbowałam kiszonek, maślanek, suszonych owoców i czopków - nic nie pomagało. Pani w aptece poleciła mi wreszcie Colon i był to strzał w dziesiątkę! Teraz niemal zapomniałam o swoich byłych problemach z jelitami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lennana
Ja np. stosuję czopki przeciwzaparciowe dla dzieci i dla siebie. Eva Qu Bambini (dla dorosłych jest inna wersja). Jest łatwa aplikacja. Kilkanaście minut i jest po sprawie. Działanie jest rozkurczeniowe, nie przeczyszczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie kvrwy spamerskie piszą i obrażają naszą inteligencję! Co do zaparc to przede wszystkim trzeba w chuj duzo wody pic tak ze 3 l dziennie, oprocz tego można zjeść kefir plus kiszonego ogora i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem należy zacząć od zdrowej diety, bogatej w błonnik i wodę. Odstawić słodkie napoje, kawę, czekoladę i inne niezdrowe przekąski. Warto pomyśleć o probiotykach dobrej jakości. Bywa, że jelita wymagają leczenia. Tak przyrzynanej było u mnie, mi bardzo pomogło leczenie debutirem w określonych przez lekarza dawkach. Perystaltyka jelit się poprawiła i muszę przyznać, że dodatkowo spadło parę kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę,że na zaparcia tez ci pomoże intesta. Spróbuj sobie ją kupić, ona Ci fajnie ureguluje perystaltykę jelit i sprawi,ze zaczniesz się normalnie wypróżniać, po kilku tygodniach stosowania. Ja tez sobie ja kupiłam, nawet nie musiałam zmieniać diety, dodałam tylko do moich posiłków chili, kmin, pieprz i piłam dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdzają się jedynie czopki eva qu. Działają w ciągu 15 minut, więc można zaplanować czas wypróznienia a nie stresować się, że zaskoczy nas w najmniej oczekiwanym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy zawsze pamiętać, że zaparcia same w sobie nie są chorobą, ale wyrazem pewnego "rozregulowania" organizmu. Są sygnałem, że "coś jest nie tak" - trzeba zacząć szybko działać. Warto wspomnieć, że przyczyna nie musi leżeć w samym przewodzie pokarmowym Prebiolax jest prebiotycznym koktajlem wytworzonym ze skoncentrowanego rozpuszczalnego błonnika inulinowego i bezglutenowej dekstryny z włókna pszenicy z zatwierdzonym oświadczeniem żywieniowym o wysokiej zawartości błonnika. Regularne stosowanie Prebiolaxu wspomaga: • Ułatwia wypróżnienia • Bezglutenowy • Poprawia perystaltykę • Zwiększa liczbę bakterii bifido i pałeczek kwasu mlekowego do 100 razy • Wzrost przyjaznej mikroflory jelitowej • Prawidłowe funkcjonowanie jelit • Zwiększa perystaltykę i ułatwia opróżnianie • Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit www.prebiolax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy tacy zacofnięci zięba zaleca wakacje w afryce ,tam cię słoń ma nadepnąć i zacznie się rozwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_M
Po przeczytaniu odpowiedzi kupiłam eva/qu. Wczoraj pierwszy raz zastosowałam, bo musiałam i faktycznie... szybko wszystko wróciło do normy. W szoku byłam, bo myślałam, że to takie gadanie. A naprawdę działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakx

probiotyki są dobre na tego typu problemy, ja piję flostrum plus, szybko działa, praca żolądka i jelit mi się bardzo po tym probiotyku poprawiła,  ani śliwki suszone, ani jedzenie owsianek z kefirem nie dało mi takiej ulgi, a od czau jak się taką dietą katowałam to na to jedzenie ni emoge patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaglan_ka

Błonnik. Rano przegotowana ciepła woda z sokiem z cytryny i miodem. Jak już nic nie działa to czopki, eva/qu są okej, działają bardzo szybko. Herbatek nie polecam, bo po nich to nigdy nie wiadomo kiedy przejdzie dolegliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiczkowska

Jak pojawia się problem z zaparciami to faktycznie od razu warto reagować. Każda godzina zwłoki np. dla dziecka może być problemem. Dobrze wyposażona apteczka to obowiązek każdego rodzica. Te czopki o których wspomniałaś mają również dziecięcy odpowiednik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczna

Co do dziecka - nie mowie nic, ostroznosc i kontakt z lekarzem wskazany. Jako osoba dorosla czuwam nad swoimi wlasnymi zaparciami - gdy sie zdarza, to po prostu lewatywa. Troche cieplej wody do d (wiadomo gdzie), pochodzic spokojnie po mieszkaniu, potrzymac ile sie da - wizyta w toalecie i problem rozwiazany. W razie potrzeby powtorka za godzine. Mozna przedtem wziac ciepla kapiel (rozluznia i uspokaja) - mozna ten zabieg przeprowadzic lezac w wannie i w stosownym momencie usiasc gdzie trzeba. Skutek murowany - tylko bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z zaparciami skonczyl sie jak zaczelam jesc warzywa i owoce

ogolnie teraz jestem na diecie 500 kcal

z czego do tego limitu nie wliczam warzyw i owoców

nawet nie wiedzialam ze to tak super zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

ja zaczęłam regularnie uprawiać sport i problem zaparć się nieco zmniejszył. czasami, jak już mnie bardzo boli brzuch , biorę czopka eva qu. działa po około 10 min. i nie powoduje uczucia podrażnienia jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×