Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mineral__wasser

kuleczki z mieska mielonego mmm obiadek

Polecane posty

Czesc laseczki;) mam prosbe... ktora jest dobra kuchreczka moze mi podpowie jak zrobic te kuleczki?? proporcje itd...?? na 2 osoby:):):):) pozdrawiam i dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulki z mięsa
obiad, kucharka :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz smaozone, gotowane czy pieczone czy grillowane?? ja robie wszytkie tak samo - mieso mielone + przyprawy+ jajko + jesli jest za zadkie to dodaje bulki tartej jesli smaze to obtaczam w bulce lub specjalnej panierce, jesli gotuje to w sosie grzybowym albo pomidorowym, a jak grilluje to robie szaszlyki z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy się zalogować na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary . codziennie minimum 25 reklam do obejrzenia . zarobek gwarantowany a na stary dostajesz 6zł. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje m a d z;) hmmm a go tujesz je w czym??? chce zrobic obaadek ale robie to pierwszy raz dlateo tak pytam:) jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
ja robie tak: smaze jedna cebule na masle tak zeby byla lekko zarumienona, dodaje do pol kg miesa mielonego, do tego jajko, przyprawy i tyle bulki tartej zeby sie mieso trzymalo, kulki obtaczam w mące i podsmamzam na oleju, nastepnie wrzucam do gotujacej sie wody tak zeby byley cale przykryte i gotuje az beda miekkie. Nastepnie dodaje sosu pomidorowego z niewielka iloscia maki zeby zagescic sos.smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa w kamieniu
mieso-ilosc na oko-mielone wlowe lub mielona szynka wp czerstwa bylka z ziarnami-mozcze w mleku jajo przyprawy do miesa-sol pieprz, zmielony kminek, odrobina galki. czasem kilka kropli octu winnego czosnek zsiekany drobno i cebula zsiekana w drobna kostke wyrabiam mieso robie kulki wielkosci orzecha wl na b. malej iloci tluszczu na patelni obsmazam zeby byly brazowe w garnklu w tym czasie gotuje wode-z listiem laurowym, zielm ang kminkiem, czosnkiem przekladam pulpety do gara jak mam malo czasu uzywam zwykly ciemny sos z torebki-pieczeniowy-albo z cebulka-dodaje lyzeczke chrzanu smietany-lub nie:) lub-sos-gotuje wode z przyprawami wrzucam sporo zielonego pieprzu z zalewy i gotuje nadal wrzucam kotlety-i sos ciemny pieczeniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa w kamieniu
a sosy najcesciej z torebek-bo mi nigdy taki do pulpetow nie wychodzi jak chce.inne robie bez problemu- do potrawki, koperkowy, musztardowy...ale ten nigdy nie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Mi 123
jesli maja byc puszyste to tylko z sama bulka,jajko powoduje twrdosc..a potem dusisz w naczyniu lub garnku z kostaka np. bulionowa lub dajesz cale warzywa i vegetę , potem je wyjmujesz ,zageszczasz smietana,maka koper itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupowafanka
mozna je póżniej dać do piekarnika razem z sosem i zapiec chwilę posypane serem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa w kamieniu
ja wlasnie kiedys nie dodawalam bylki...samo jajo i fakt byly twarde --teraz jak dodaje jeszcze bulke sa pulchne i miekkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meat balls
robi sie tak samo jak kotlety mielone, a pozniej mozesz je udusic w jakims sosie, tylko maja miec okragly ksztalt i byc bardzo malutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×