Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_a

sztuczna trawa w ogrodzie co sądzicie?

Polecane posty

Gość ciekawa_a

Witam, Chciałabym kupić sztuczną trawę do ogrodu albo na taras. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii? Co sądzicie o moim pomyśle? znalazłam kilka firm na allegro, ale nie jestem do końca zdecydowana. Ceny różne od kilkunastu do kilkuset...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_a
nikt nic nie wie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromatyczna girl
Sztuczna..tzn, jak plastikowa? No chyba przegiecie i krasnoludki ceramiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakim celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi dokładnie. Możliwości są dwie: Plastikowa \"trawa\" - osobiście bym się nie zdecydowała.......nawet ostatnio mój M zaproponował na parkan na płot takie badziewie i zdecydowanie odmówiłam współpracy. jeśli chodzi o trawę w rolkach, to.........ok, ale z tego co wiem - efekt na kilka lat zaledwie. Jeśli mogę coś doradzić. najlepiej posiać..........rosną chwasty ale można je skutecznie wyplenić (są środki które zachowują tylko wszystko co jednolistne). Najlepiej posiać, ubić i odczekać 2 tygodnie, wówczas trawka pięknie puści, a w miarę upływu czasu się rozrośnie, i tylko podlewać obwicie gdy dzień upalny (podlewamy wieczorem po zachodzie słońca, by nie spalić trawy), kosić na średnią wysokość, co jakiś czas (raz na miesiąc wystarczy) opryskiwać środkiem na chwasty. To wszystko i trwaniczek piękny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetjakiśtam
i malowany marmur, ceramiczne krasnoludki, zgroza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta tez
kobieto nie słuchaj tych nieumków tylko poszukaj co s na ten temat w internecie.Osobiscie uważam ,że taka trawa na taras lub balkon to idealne rozwiązanie. Pozdrawiam. I taj sobie spokój z podobnymi forami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z czego masz taras
? żebyś pleśni się nie dorobiła pod tym sztucznym trawniczkiem :O beton, drewno odpada, goła ziemia? - jeszcze ujdzie, ale też do czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taras to jak cię mogę,ale po co do ogrodu? Chyba,że chodzi Ci o trawę w rolkach,ale wtedy taras raczej odpada.Plastikowa trawa w ogrodzie to profanacja. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipa lipa lipa. Sztuczna trawa na balkon lub taras tak ale w ogrodzie to obowiązkowo prawdziwa. Chyba że ktoś jest prawdziwym leniem i nie chce mu się dbać o trawkę (choć koszenia raz w tydzień/dwa to sama przyjemność) to wtedy moge polecić ten sklep http://trawa-krajobrazowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jak można chcieć sztucznej trawy w ogrodzie?:) jak już nie chce ci się rozpoczynać całego procesu siewu, użyźniania itp to kup trawę rolowaną np. z www.greenflor.pl/ i po problemie. Ale jednak prawdziwa to prawdziwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz ma miesiac to mozna pastwisko kosic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sztuczna? Np. na http://www.agronas.pl/ znajdziesz bardzo fajne mieszanki traw. O wiele lepsze od sztucznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej żywą, zadbana? o wiele lepiej to wygląda nie mowiac juz o chodzeniu po niej. Ja mam taką opcję że mam nawadnianie automatyczne i razem z wodą leci nawóz i tak własnie nawoże rośliny i muszę przyznać że sprawdza się to wyśmienicie :) Trawka fajnie rosnie a niewiele przy niej musze robic. części i projekt mam od firmy Tanake, bardzo profesjonalni są https://nts.tanake.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta125
Jest trawa w rolkach http://www.trawnikproducent.pl/. Bardzo dobrej jakości i o wiele bardziej estetyczna niż sztuczna. Wiadomo trzeba o nią też dbać, ale niestety piękny ogród wymaga dużo pracy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja powiem dlaczego TAK. Ja mam 3 psy i trawa naturalna nie wchodzi w grę. Były rolki było siane ,nawozy odzywki i nic . Pies jes członkiem rodziny i jest ważniejszy niż trawa. Sztuczna nie żółknięcie nie trzeba kosić ,nie ma chwastów, można spłukać karczerem . A jakość tych traw jest taka ze nie zauważysz ze to sztuczne .to nie jest dywan ani zielona wycieraczka . Miedzy zdzblami sa jasno zielone ciemno zielone a nawet żółte . Wyglada super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na placu zabaw w żłobku, do którego uczęszczają moje dzieci jest położona sztuczna trawa. Pani dyrektor zakupiła ją www.wovengrass.eu. Dzieci bardzo lubią zabawy na trawie. Mogą się przewracać bez żadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym raczej sztucznej trawy nie dawała. Co to, prawdziwej do ogrodu nie można? Przecież dużo przyjemniej stąpać po takiej realnej trawie niż po plastiku. A jeżeli trawa nie chce za bardzo rosnąć, może warto poczytać na http://tunele-foliowe.pl/zakladamy-trawnik co zrobić aby poprawić ten stan rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam bardzo wygodną formę – trawnik rolowany. Wygląda bardzo elegancko, jest równy, tłumi hałas, a co najważniejsze, zapewnia krążenie tlenu i nawilżenie całego terenu działki. My nasz kupiliśmy tutaj http://www.xeroflor.pl/trawniki-rolowane - sprawdźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Szypak

Ja mam sztuczną trawę na balkonie danceflowing.pl fenomenalna sprawa wizualnie komponuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×