Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafezdzira orencz

szybko szybko, co mam zrobic??

Polecane posty

Gość kafezdzira orencz

wstalam w chujowym nastroju, od rana prawie sie nie odzywam do swojego faceta (wkurwilam sie jedynie tym, ze mial odkurzyc rano, oczywiscie nie zrobil tego a za pol h wychodzimy). nie chce psuc dnia, ale mam jakis taki dziwny nastroj i czuje gleboka nienawisc do mojego chlopa:classic_cool: co to jest i jak sie tego pozbyc w pol godziny???????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprowokuj zeby cie bzyknal na szybko, od razu ci przejdzie :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafezdzira orencz
myslisz? kurrrrwa, ale to myc sie bedzie trzeba znowu, zajebiscie duszno jest i sie spoce:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no niestety czasami trzeba sie poswiecic dla dobra zwiazku :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafezdzira orencz
dobra, ide sprobowac. nie chce mi sie, ale jak sie poswiecac to na calego:o:P biedronka, dzieki😘🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×