Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amatorka kuchni

cukinia+kurczak+beszamel+żółty ser= ???? co myślicie??

Polecane posty

Gość amatorka kuchni

jak w temacie. Dziś na obiad mam zamiar zrobić zapiekanke, co myślicie o tym połączeniu?? Znalazłam w necie przepis na zapiekanke z cukinią mięsem mielonym i mozarellą oraz beszamelem, ale czy zamiana mozarelli na żolty ser a mięso mielone na kurczaka będzie ok?? Proszę o szybką odpowiedz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi dobrze :) Jak dla mnie koniecznie czosnek do tego i tymianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatroka kuchni
mieszkam na sląsku, niestety obiad juz zjedzony ;)) napisze jak zrobilam :)) a więc filety z kurczaka pokroiłam w kostkę, usmażyłam, dodałam czosnek, pieprz, przyprawe do kurczka, papryke ostrą i chilli, póżniej podgotowaną marchewke pokrojoną w słupki(mozna było wczesniej dodac surową) zalałam bylionem, dodałam przecier pomidorowy, poddusiłam (najlepiej jak cała woda się wygotuje) blaszke do pieczenia wysmarowalam olejem, wyłożylam pokrojoną w ok 1cm paski cukinię, na to farsz z kurczka, potem starty ser zótflty i na górę beszamel do piekarnika na niecała godzine na 180 stopni chyba było pyyyyszne :) w ciągu kilku miniut wszytko zjedzone ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam uwielbiam rozne pomysly
na zapiekanki :) Ja dzisiaj zrobiłam zapiekanke ziemniaczaną. Ugotowałam ziemniaki na półtwardo, pokroiłam w talarki na blache z kilkoma kroplami oliwy, na to dalam cebule, pieczarki, boczek a pozniej znowu ziemniaki w talarki. Przyprawilam przyprawa do ziemniakow, pieprzem i wegeta, zawinelam w folie i do piekarnika na 40 minut. Bylo pycha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×