Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieszcześliwY17

Jak żyć z taką dziewczyną

Polecane posty

Gość NieszcześliwY17

Cześć wszystkim , na początku chce powiedzieć, że ta wypowiedż może być troszku chatoyczna ale wmiare zrozumiała. Przechodząc do sedna sprawy poznałem dziewczyne , a raczej ona mnie znalazła(ja nie szukałem)znalazła mnie na fotka.pl napisała itp spotkalismy sie po pewnym czasie i pierwsze wrazenie było super na poczatku gadka szmatka , no i oczywiscie pierwszy pocałunek z 2 min potem drugi pocałunek 30min, ja już do niej coś czułem jak pisałem z nią na gg , ponieważ super sie pisało itp. Potem 3 spotkania w tym samym miejscu i na 4 spotkanie zaprosilem ja do domu rodzice sie zgodzili itp oczywiscie nie bylo to zwykle spotkanie , wiadomo igraszki itp potem do lasku , ale sexu nie bylo , tylko wiadomo ona mi ale nie do konca brzuchja bola (okres). i tak przez ok 5 miesiecy bylo super jak sie spotykalismy mila gadka i igraszki, dawala sie macac przytulac i całować , po jakis 6 miesiachac to zaczeło sie zmieniac , bo juz nie bylo tak ekstra lizanska po czym do domu wracałem z podraznionymi wargami, bylo duzo mniejsze nie dawala sie przytulac itp.Po ok bycia ze soba 1 rok , jak pytalem czemu nei dajesz sie przytulac to mi odpowiadal a bo tak, zmienila sie totalnie albo ja zbyt sie narzucałem co wy o tym myslicie , kiedy chciałem zeby nie dawala na fotka.pl wyzywajacych zdjec to ta dawala potme sie to na chwile zmienilo az wkoncu skasowala fotka.pl, potemnasza-klasa to samo, tylko ze teraz naszej klasy nei skasowala a mnei to boli ze ona ma takie zdjecia ( w sumie sie juz pogodzile male i tka bol zostal)hasla juz do NK nie mam bo mowi (daj mi wiecej prywatnosci) wiele razy zrywala o blachostki w ktorych ja ja prosilem wroc, przez pierwszy rok bylem chyba idealny , przepraszałem za wszystko mowilem slodkie słowka a ona własnie o takie blachostki sie wkurzała itp(nie powiem ja tez sie nieraz o cos wkurze ale odrazu jest ze ja sie bym tylko wkurzal) potem jak fotka.pl skasowała to po 1-2 miesiacach załozyła drugie konto na fotka.pl w tajemnicy przedemna , i jak sie o tym dowiedzialem bo wszedle mna jej kompa i zaczalem ogladac ten profil to wpadla do pokoju i wydarla sie i skasowala momentalnie konto , pytalem sie ukrywalas cos ona ze nie nic nei ukrywala i darla sie ze nie mam zaufania do niej.Chodzial do technikum w tech. byla jeszcze ok ale nie przeszla i nawet nie chciala powiedziec bo bala sie ze z nia zerwe ale na koncu roku powiedziala ( ale jak by wczesniej powiedziala to ja bym jej przeciez pomogl prawda)?? no ale cos bywa stalo sie tylko ze teraz chodzi do zawodówki i pozala kolezanki i kolegow ok rozumie to ale zachowanie odziedzicza czysto z zawodowki;/ zaczela sie do mnei zle odnosic klnac mowic spierdalaja , mowial ze do koelgow tak moze mowic bo oni sie nei obrazaja a do mnie musi miec ograniczenia , obecnie to jerst co 2 dzien klotnia , ja nie wiem czy cos jest ze mna zle , ale ja zauwazylem ze sie zmienilem duzo przez nia bo teraz nie jestem taki uczuciowy jak za pierwszym razem juz sie wkurzam na nia bardziej itp. nie iwem juz sam co mam pisaćbo mi sie wszystko juz miesza , chce tylko powiedziec jeszcze ze sexu tez do tej pory nie bylo , byl tylko peeting minetka , lodzik(byl ale juz nie ma bo niby obrzydzenie ) a mi tego brakuje , ale juz mniejsza o ten sex juz mi pszeszla na niego ochota , pragne tylk ozeby chciala sie przytulac i dawac buzi:( tego mi brakuej bardzo tego uczucia.Jestem z nia juz 2 lata ale zaczynam czuc ze czasami za te jej zachowanie to juz jej nie kocham :( ale zzerwac nie potrafie po protstu jakas sila mi tego zabrania robic:(, wczoraj np. powiedzialem zeby tak nie klnela a ona na to ze to czesc charakteru i bedzie klnela bo jej sie to podoba , ja juz nie mam sily i jak kiedys jej zabranialem na krotkie mini o co byla wielce obrazona to teraz (od jakis 4 miesiecy) pozwalam na duze dekoldy i mini , jak spytalem sie czmeu nie chodzisz i nie kupujesz tych mini to powiedziala ze ja tylko tak mowilam zebys byla zazdrosny o mnie a poza tym wiem ze by cie to bolal m ucieszylem sie nie powiem ale to tylko pare takich sytuacji jets , ale wyobrazcie sobie jak ja chce zaczac jakis temat pozartowac np. z niej to sie obraza i mowi ze nie ma ochoty na zarty ale jak ona zartuje to musi byc po jej mysli, ja wiem ze sie zrobilem pantoflem ale ona zrywa jak cos nie spasuje albo sie zlosci .dajac przyklad( jak ona chce rano spac to spi i jak ja bym probowal tylk odo nie jadzwonic to wkurwienie na maxa ale jak ja chce spac i ona dzwoni i chce gadac dlugo to jeszcze wielka obraza i zlosc jak jej powie mze chce spac)to samo z alkoholem, ja musze sie pytac o pozwolenie zeby sie napic piwko a ona juz zaczela uwazac ze ona ma 18 lat i nie musi sie spowiadac mi z wszystkiego , ale jak ja bede mial 18 lat to dalej bede musial sie pytac jej o zdanie czy moge pic:( doradzcie cos jak chce porozmawiac z nia szczerze to nei da sie;( bo nie ma ochoty itp ale jutro tez nie bedzie miala ochoty:( doradzcie cos to boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokój sobie z nią, widać jakaś wariatka i widać jej się odwidziało. Miej klasę zerwij, albo poolewaj. Młodyś chłopak znajdziesz sobie kogoś. Byłeś poprostu za dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieszcześliwY17
tylko ze ja zerwac ni umiem i nie chce zabardzo ja kocham , moze ja tez wporzadku z nia nie jestem , bo pare razy i tylko prace razy tzn 2-3 razy powiedzialem do niej spierdalac , powtarzam spierdalac a nie pierdlalaj i to w wyjatkowych sytuacjach pierwszy raz jak na meczu siedziala na laweczce ja gralem i mowila glupie slowa itp szczerze mowiac to mi glupio bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmogir17
Podaj swoja fotke to ja sie z Toba umowie :D Dziewczyna haotyczna jak malo kto . Nie wie czego chce i traktuje Cie jak zero . Nie warto . Znajdz sobie dziewczyne,ktora Cie doceni i pokocha , bedzie czula , oddana , sczera czyli przeciwienstwo obecnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to niedojrzala ta Twoja kobitka, wybacz, ze to powiem ale dla mnie to szczyt glupoty wystawiac wyzywajace fotki w necie. Lepiej znajdz sobie lepsza kobiete, ktora sie szanuje bo tej Twojej to zalzy tylko na tym aby wszyscy w kolo sie za nia ogladali, wydaje mi sie ze ni liczy sie z Twoimi uczuciami. Zwyczajna zadufana w sobie egoistka, szkdoa mi takich dziewczyn, mysla ze dupa zawojuja caly swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
piszesz chaotycznie bo myślisz chaotycznie niedojrzałość aż się wylewa z ekranu, gdy się czyta twoje słowa ona nie wie czego chce a ty jeszcze mniej wiesz o sobie i o niej ona ma skłonność do manipulowania, ty masz skłonność by jej ulegać daj sobie z nią spokój pewnie wtedy zacznie latać za tobą a ty znów zaczniesz ulegać jej "czarowi" :O po prostu ją olej sikiem prostym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieszcześliwY17
macie racje a mozecie cośdoradzic zeby ja zmienic:>?? jak powiedzialem jej ze zarecze sie z nia jak sie zmieni na lepsze to zerwala;( chyba to nie normalne?? moze komus przeslac na prv jej profil na nk zeby sam ocenil czy wyzywajace??:> bo dla mnei to wyzywajace fotki sa:( cosmogir17- moze podam ale nie teraz. moje gg. 9073835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieszcześliwY17
baron de drift , a chodzi ci o moja niedojzalosc i czy jej a moze nas obojga ?? tak ulegam jej ja o tym wiem:( tylko jak nei ulegne to klotnia na calego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
to mi prześlij blackisblack@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.władek.
ty ja kochasz hmmm.. watpie ty chyba jestes nia zauroczony a nie kochasz bo to jest zasadnicza róznica byc zauroczonym a kochac kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 242_sedesee_Oryginal_242
bo baby to sa głupie kurwy :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieszcześliwY17 macie racje a mozecie cośdoradzic zeby ja zmienic:>? Ano jezeli ona sama nie bedzie chciala sie zmienic i bedzie miala nadal siano w glowie to nikt jej nie zmieni, nawet Ty. Naprawde szkoda Twojego czasu na taka dziewczyna. Wiem, ze ja kochasz i ciezko rozstac sie z kims w takiej sytuacji, ale zastanow sie sam..chcesz zyc wiecznie z kobieta ktora pokazuje wszystkim dupe i cycki? Ktora sie nie szanuje i mysli wylacznie o sobie? Sa miliony lepszych dojrzalszych i myslacych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
niczego jej nie obiecuj niczego nie dawaj bo będzie wyciągała rękę po więcej nie zmienisz jej bo nawet profesjonaliści, czyli psychologowie, psychiatrzy mają z tym problem dziewczyna jest trudna, pewnie także sama dla siebie ale są tacy ludzie którzy niszczą siebie i przy okazji innych ciągną ze sobą na dno nigdy ale to nigdy nie ustawiaj siebie w pozycji proszącego wobec kobiety albo coś dostajesz bo ona chce ci to dać albo nie nie można prosić o uczucie, seks a tym bardziej przyzwoite zachowanie albo ktoś potrafi się zachować albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuc ja bo predzej czy pozniej ona to zrobi z toba...:( ty bedziesz mial satysfakcje i nie bedziesz az tak cierpiał.,Z reszta to moze byc dobra nauczka dla niej,jak jej bedzie zalezalo na tobie to bedzie probowała sie zmienic i starała odzyskac ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
ona i ty jesteście niedojrzali z tą różnicą, że ona nabyła i nabywa cech osoby wyrafinowanej i egoistycznej iw tym staje się w pewnym sensie dojrzała bo robi to co raz bardziej umiejętnie natomiast twoja niedojrzałość wyraża się w tej chwili w naiwności, że można i warto być z taką kobietą jak ona możesz to zmienić (bo sam dostrzegasz, że coś jest nie tak) zanim ona zmieni ciebie w człowieka trwale niedojrzałego i obarczonego wyłącznie negatywnymi doświadczeniami po prostu szkoda sobie marnować życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem pobieżnie (chaotycznie piszesz), ale zauważyłem że Ty wiele razy ingerowałeś w jej życie, w jej zachowanie, zaglądałeś do jej komputera. To jest niedopuszczalne! Tak się nie zachowuje osoba na poziomie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieszcześliwY17
baron de drift wyslalem. aha i dodam ze mówiła ze miala trudne dziecinstwo , (ktos chcial to zroic mimo jej woli)no i w rodzinie nie ma za wesolo bo jej mamuska jest troszku dziwna i sie obie kloca i czasami bija eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiee zycie
wg mnie nie dorosła do powaznego zwiazku..ona toba zadzi a nie widzi swoivh bledow..przyznam sie ze chodze do zawodowki ale do mojego chłopaka nie klne..i moje zachowanie nie zmieniło sie dlatego ze chodze do zawodowki...moja rada zerwij z nia bo jak ona nawet sie nie chce przytulic to co to jest za zwiazek...a przez swoje zachowanie ciebie rani..chyba mysli ze swiat sie kreci wokol niej..moja wypowiedz jest troche chaotyczna..wybacz za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieszcześliwY17
Wredniak Paskudny -ona tez miala dostep do moich kont itp:) raz to kolezance niezle pociela za to co mi napisala;) takiee zycie- a czy jak ona powie ze ja tak zrobilem i ze to zle a ja jej powiem popatrz jak ty robilas wczoraj i dzisiaj to samo zrobila i nawet nei przeprosila to jest wypominanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiee zycie
taj jest to wypomnianie..jak ktos jest z wiazku tonie mozna wypominac..trzebba pogadac o tym i koniec tematu a nie ponziej mowic ze ty zle robisz i ona rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany a na start dostajesz 6zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieszcześliwY17
tylko jak jej powiem co zle zrobila jeszcze w ten sam dzien po tej calej akcji to ona mi mowi nie chce o tym gadac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiee zycie
hmmm to jej powiedz ze ty chcesz o tym gadac i wyjasnic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieszcześliwY17
burn the barbie- nie czpeiaj sie szczegolikow;P hehe pomylilem sie:) no a jak nie bedzie chciala to co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
odpisałem gdyby nie doszło daj znać bo coś mi poczta dziwnie się zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieszcześliwY17
ja tak samo odpisałem:) dzieki wszystko za rozmowe wiele z niej wyniosłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×