Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania_k28

szybki wytrysk

Polecane posty

Gość ania_k28

mam pytanie do Was-powiedzcie od czego zależy, po jakim czasie wystąpi wytrysk? Wczoraj kochałam się z moim facetem, po 2 tygodniach przerwy i normalnie po kilku ruchach w pozycji klasycznej miał już wytrysk. Nigdy mu się to nie zdarzało tak szybko, zawsze był czas na przynajmniej dwie pozycje... czy to znaczy, że cierpi na przedwczesny wytrysk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_k28
czesto jak wale gruche juz tryskam po 11 ruchach fakt ze potrafie rozpedzic skore do 150 km/h , tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_k28
kurcze, ale jesteśmy ze sobą już dwa lata i naprawdę nigdy nie było z tym problemów.... myślałam, że jak facet ma przedwczesny wytrysk, to od początku, od zawsze, a nie od pewnego momentu w życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_k28
jasne, podszywaczom dziękuję :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyposzczony był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZASEM TAK JEST ZE PO DLUGIEJ PRZERWIE ZA SZYBKO SIE PODNIECI I WYTRUYSKA A CZY PODCZAS TEJ PRZERWY MASTURBOWAL SIE SAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_k28
jeśli to faktycznie tylko przez post, to byłoby super :))) zobaczymy, jak będzie dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_k28
Cinek-nie wiem czy się masturbował, chyba raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieszcześliwY17
na 100% to przez to ze sie nie widzieliscie , ja sie nei widzialem z laska tydzien i przez ten okres moze 1-2 razy zorbile msobie dobrze i taki podniecony nia bylem ze pare ruchow i to na peeting i juz finish.ale jak rano jade do niej i zwale gruche to ona szybciej dochodzi odemnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ CZASEM POST JEST POWODEM ALE U MNIE TO CZY MAM POST CZY NIE JEST TAK SAMO PRZED STOSUNKIEM MUSZE SIE MASTYRBOWAC A POTEM DOPIERO SEX MOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się na zapas. Ja z moim miałam też takie przerwy dłuższe i też mu się zdarzyło że się dosyć szybko podniecił, a później było juz wszystko normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paco Rabannnne
jestes chyba sexowna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_k28
Cinek-przy tym ostatnim expressowym stosunku, orgazmu nie miałam, potrzebuję ciut więcej czasu ;) ale ogólnie to miewam :) dzięki Wam za odpowiedzi, mam nadzieję, że to przed długą rozłąkę i szybko wróci do normy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __gonzo__
tego wszystkiego można się nauczyć długa przerwa powoduje u jednych szybkie dojście lub długie dochodzenie moja żona aktualnie jest w ciąży, aby miała orgazm wystarczy jej 1 minuta, ale to sprawa ukrwienia pochwy + wrażliwość łechtaczki na dany moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz tez potrzebuje przerwy po wytrysku powiedzmy 2 dni.......ale nie zapominamy o sexie . Maz lize cipke i ssie sutki, wklada paluszek a ja tez biore fiutka do buzi i sse pomimo ze nie trysnie ani nie bedzie tego dnia ****** pipeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×