Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monka812

pęcherz nadreaktywny? ma to ktoś?

Polecane posty

Witajcie ! Mój problem również dotyczy pęcherza. A dokładnie nie do końca opróżnianie go, chodze bardzo często do toalety. Często łapię przez to zapalenia. Borykam się z tym już kilka lat.Odwiedziłam kilku lekarz ale tutaj u mnie w miasteczku i w okolicach. Miałam cystoskopię, wynik polipowaty fragment czegoś tam. Lekarz zalecil Dalfaz, który wcale mi nie pomaga. Powiedział, że będzie tylko gorzej i nie da się tego wyleczyc operacyjnie. Aktualnie poszukuje dobrego lekarza z Poznania. Polecicie kogoś? Podejrzenie pęcherza nadreaktywnego. Nie wierzę, że nie da się tego wyleczyć. Liczę się z tym, że nie wylecze tego do końca. Ponieważ leczenie to głównie objawowe. Chciałabym chociaż w jakimś stopniu to podleczyć. By normalnie funkcjonować. Ponieważ jest to bardzo uciążliwe, same dobrze wiecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomekk
Witam Jestem po zabiegu poszerzenia szyi pęcherza i sikam co 15 minut , lekarz zapisał mi ditropan , jednak efekty są mizerne a dodatkowo mam problem żeby sie wysikac " ciśnienie" jest małe i musze pomagać sobie mięśniami , czy ktoś miał podobne doświadczenia , moze lepiej go odstawić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również zmagalam się z nadreaktywnym pęcherzem. Na szczęście mam to już za sobą dzięki zabiegowi leczenia nadreaktywnośc***echerza u lekarza urologa Witolda Smolenskiego. Przebywała w klinice Bonadea, całość przebiegła szybko i bezboleśnie. Teraz cieszę się życiem bez przykrych wpadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczyłam się na tę przypadłość u lekarza urologa Witolda Smolenskiego. Muszę go bardzo pochwalić. Bardzo szybko uporał się z moim problemem, wszystko odbyło się bezboleśnie w klinice Bonadea. Teraz jestem wolna od problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wykonanie zabiegu leczenia nadreaktywności pęcherza u lekarza urologa Witolda Smolenskiego w klinice Bonadea. Zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Dobry kontakt z lekarzem oraz jego profesjonalizm pozwolą na usunięcie kłopotów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomekk
Na czym polega taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattcatt
Ja miałam problem raczej z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Mimo dość młodego wieku, po prostu "popuszczałam" zwłaszcza podczas ćwiczeń siłowych. Na szczęście trafiłam do Kliniki BonaDea, gdzie bezboleśnie i szybko (podczas jednego zabiegu) załatwili tą przykrą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata R
Polecam zabieg leczenia nadreaktywnośc***echerza u lekarza urologa Witolda Smolenskiego,. Bezboleśnie szybko a przede wszystkim zrobione w klnice Bonadea. Moja cała rodzina zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia024
Ja również swojego problemu pozbyłam się w klinice Bonadea u lekarza Witolda Smolenskiego. Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie, trwał około 15 min. Więcej możecie znaleźć na ich stronie bonadea-krakow.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad p***********y spamerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie i szybko wykona zabieg nadreaktywności pęcherza moczowego przy użyciu toksyny botulinowej. Polecam, warto się zgłosić do kliniki Bonadea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena K
W przypadku nietrzymania moczu z powodu nadreaktywności pęcherza moczowego polecam oszczyknięcie toksyną botulinową. Mojej mamie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek M
witam, Mam do sprzedania zalakowane opakowanie leku nowej generacji na pęcherz nadreaktywny BETMIGA 25 mg firmy Astellas Pharma ważne do 05.2018 Cena dużo niższa niż w aptece 70 zł! Leczyłem się na pęcherz nadreaktywny i mi ten lek pomaga. Obecnie nie muszę brać a zostało mi jedno opakowanie za które zapłaciłem 156 zł! Proszę o kontakt pod nr 504 747 940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . W 2014 roku przezyłam koszmar. Trwało on 5 miesięcy. Stan mój był już bardzo cieżki. Nie jadłam nie spałam.Poniewaz choroba mi na to nie pozwalala.Lekarze nie potrafili sobie z tym poradzić. Od szpitala do szpitala od pogotowia do pogotowia od lekarza do lekarza. Wziełam mase antybiotykow przeszłam zabiegi i nic. Problem z pęcherzem coraz bardziej się nasilał. Nawet nie jestem w stanie opisac tego co przezylam. Choroba zaatakowała mnie z tak ogromna sila. Wreszcie trafiłam do Warszawy do profesora Rzadziszewskiego. Przyjmował mnie 10 min wypisał lek, a po 2 dniach z tym uczuciem i bolem mogłam funkcjonować. A pomogł mi lek GABAPENTIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei po cewniku miałam zapalenie pęcherza,a potem przy przeziębieniu, pomaga mi urofuraginum max, na prawdę szybko jest efekt. Trzeba też pic sporo płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urofuragina max jest na prawdę bardzo skuteczna , tylko trzeba przyjmować przez tydzień bo wtedy będą efekty a zapalenie nie powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienic nawyki, diete. Nie zrec antybiotykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłam się urofuraginim max, w moim przypadku zadziałało bardzo szybko , po kilku dniach już i nie mam w tej chwili żadnych objawów choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście natrętni z tymi reklamami. Czy wy idioci serio jesteście tacy tępi ze myślicie ze nikt nie zauważy jak napiszecie sto razy pod rząd „polecam doktora xy, polecam doktora xy, doktor xy to cudotwórca” nie wstyd wam robic coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam parcie na pęcherz nonstop24 na 24 nie daj Chryste położyć się do łóżka wyjeżdżamy Mam lek Betmiga 50 działa ale niestety nie mogę go brać bo efekt uboczny jest niemiłosierny ból głowy i wzdęty brzuch pod sam nos Jestem wykończona psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W te wakacje po długiej przerwie pęcherz dał o sobie znać ale zawsze na wszelki wielki na wyjazdy biorę właśnie urofuraginę, po niej szybko przechodzi. Innych leków nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona2345
Ale śmieszne z tym Smoleńskim...Byłam u niego wydałam 200 zł a on stwierdził, że nic nie poradzi, może jak schudnę... Męczę się z tym pęcherzem już dobre 13 lat ale ostatnie dwa lata to udręka, nie wychodzę sama na miasto, tylko z mężem samochodem bo jak coś to zawsze jakąś dziurę do sikania znajdzie. Przerobiłam już vesicary, betmigi i uroflowy, miałam urodynamikę która tylko potwierdziła schorzenie i co? I g@@@@@ dalej się sama z tym męczę. Człowiek jest jak jakiś całkowicie niepełnosprawny... Masakra a ilu już lekarzy przerobiłam i kasy wydałam ;-( A chce normalnie żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Czy lek driptane jest uzależniający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku akurat głównym problemem było nietrzymanie moczu. Bardzo nieprzyjemna dolegliwość, ale po rehabilitacji mięśni kegla  w szpitalu mazovia udało mi się dość szybko wrócić do pełnej sprawności. Także nie unikajmy lekarzy, tylko pozwólmy sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×