Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nińsky

wasze natręctwa ? wymiwniajcie , ja pierwszy

Polecane posty

zawsze musze na pilocie miec głośnośc ustawioną na liczbie parzystej strasznie mnie to wkoorwia bo zawsze idealna głośnośc dla mojego słuchu znajduje się na liczbie nie parzystej o zgrozo no i jak jem małe rzeczy ciasteczka czy kanapki to zawsze w liczbie parzystej a jak nie ma to łamie ten posiłek na 2 częscie i juz jest liczba parzysta :classic_cool: chociaż to mnie w pełni nie satysfajcjonuje do licha http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenie_obsesyjno-kompulsyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiało zapraszam natręctwa to nie wstyd większośc ludzi je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze mieć wszytko odzdzielone na talerzu, no wiecie, ziemnaki od mięso od surówki, nianawidzę jak mi się coś styka, momentalnie mi się odechciewa jesc:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musze wejsc na kaffe i musze załozyc chociaz jeden topik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak jade autem to głośnośc w radio musi byc ustawione na liczbie nie parzystej,jak facet ustawi na parzystej to zaraz po nim poprawiam i prosze go zeby tak nie robił:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokodylowy
- jak siedzę na klopie to muszę zagiąc papier toaletowy - sortuję piloty wielkościami -dłubię w nosie i oglądam babole - ustawiam wswzystko pod kątem prostym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby ni a jednak
musze miec kartke i dlugopis pod poduszka w raze w jak mi sie przysnia liczby jakie maja byc w totolotku -otwieram mydlo i uzywam go tylko raz bo potem sie brzydze -kocham drapac sie po głowie niektorzy mysla ze mam wszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nalogowo, codziennie poszukuje inspiracji do tego, by zmienic soja stopke na kafe i...nic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby ni a jednak
musze miec kartke i dlugopis pod poduszka w raze w jak mi sie przysnia liczby jakie maja byc w totolotku -otwieram mydlo i uzywam go tylko raz bo potem sie brzydze -kocham drapac sie po głowie niektorzy mysla ze mam wszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko spacerniak
Ja mam na pilocie 12-stke głośnośc ale tylko przed samym wyłączeniem go :-O myje ręce bardzo często nie wyglądam wcale przez okno bo się boję że zobacze jak ktoś lezy na chodniku i umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to są raczej dziwactwa :D moje natręctwo - sprawdzam czy gaz nie uchodzi i czy są zamknięte drzwi i okna, czasami kilka razy w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana warszawa
sto razy sprawdzam czy zgasiłem gaz,cvzy zamknałem drzwi...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przeczytać jakiś wywiad z rockmanem przynajmniej raz w tygodniu, bo inaczej szlag mnie trafi. zawsze jak widzę jakieś leki typu witamina c,b,a i aspirynę (takie nieszkodliwe) muszę zażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawiam wszystkie piloty, telefony w tę samą stronę. CZasem jak idę to jak Monk- muszę dotknąć płotka, albo szyby. Przed senm wystrzelam wszystkie palce, bo potem wydaje mi sie, że skrzypią i t mnie wnerwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*w nocy muszę byc cała przykryta kołdrą, nawet jak jest gorąco i leżę spocona jak mysz, nie moze mi wystawac nawet noga *maniakalnie strzelam z palców u rak, po prostu to jest silniejsze ode mnie *muszę mieć koło łozka butelkę wody chociaz jej nie piję, ale musi stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-tak jak ktos juz napisał sortuje piloty pod wzgledem wielkosci -kazdy sznurek na pranie ma swoją specjalizacje np.jeden jest tylko do bluzek a na drugim jest bielizna i dlatego tylko ja wieszam pranie -po kąpieli zawsze zakrecam korki tak ze rano nie moge odkrecic,musze miec pewnosc ze z kranu nie bedzie kapało jak sobie przypomne cos jeszcze to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam3szczury
jak gdzies ide zrywam liscie i gniote je w palcach do nastepnego krzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo czesto myje rece, zawsze musze 10 razy przewrocic mydlo w dloniach i tyle samo razy płucze je pod wodą, czasami licze 10 sekund :O sprawdzam po 10 razy czy zamknelam drzwi w domu albo w samochodzie, czy zakrecilam gaz- potrafie 3 razy wrocic i sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi sie przypomnialo ze musze miec calkiem zasloniete okna w nocy, nie moze byc zanych prześwitów bo nie zasne i wszelakie swiatelka od wieży, monitora musze miec powylaczane w nocy. Ostatnio tez sni mi sie ze pajak mi chodzi po poduszcze (nie znosze pająkow) i swiece swiatlo spanikowana i szukam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowapani
ja łapie mojego faceta za ucho i mam odruch ssący jakbym była dzidziusiem i ssała smoczek ale głupio mi teraz ze sie przyznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×