Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arramandda

12-dniowy wyjazd. Co wziąć??

Polecane posty

Gość arramandda

Jak w temacie. Jadę odwiedzic mojego faceta, mam 20 lat. Oprócz lenistwa planuje także aktywny wypoczynek. Na zachód Polski. Nie wiem, jaka bedzie pogoda w ciągu najblizszych dni, dlatego wolę wziąć wszystkiego po trochu... Myślałam nad 3 parami spodni długich, jedne 3/4, 2 pary spodenek, 3 lub 4 spódnice, sukienka, 2 bluzy, sweterek, 3 bluzki z dł. rękawem i ok. 10 koszulek z krótkim rekawem lub bez rekawka. No i dwie kurtki. Plus bielizna strój kąpielowy. Może być? Czy za dużo. Chciałabym się zmiescić w jednej walizce/plecaku. Nie wiem, czy brac ze soba takie rzeczy jak żel pod prysznic, szampon itp. Czy kupic na miejscu? Nie chcę nikomu podkradać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszna jestes
HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arramandda
Może i tak :P Ale pytałam o cos całkiem innego, a nie o osobiste refleksje n/t mojej osoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kup u siebie szampony itp. A co do pytania to oczywiście że nie za dużo. Ciuchów nigdy nie jest za dużo :P Oczywiście nie muszę przypominac także o ręcznikach i skarpetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arramandda
Tak, tak oczywiście ręczniki, bielizna itp. to wiadome :D Ale problem w tym, że jadę autobusem i to sporo, także bagażu za wiele wziąć nie mogę :( w innym wypadku nawet bym się nie zastanawiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
hehe a mi się wydaje że zbyt duzo :) po co ci aż 10 koszulek? nie wystarczy Ci 5? 2 pary spodni, 1 spodnica i 1 sukienka, jedne krotkie , 1 3/4..? no chyba ze masz zamiar codziennie sie przebierac a nawet kilka razy dziennie... a jesli chcesz upchac wszystkie wymienione przez siebie rzeczy to musisz miec ogromy ten plecak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
bdw ja zawsze staram sie ograniczyc liczbe ciuchow do minimum, po czym sie okazuje ze i tak polowy z nich nie mam na sobie ani razu a tylko niepotrzebnie je targam, ale to zalezy od osoby ale kurcze na cholere ci 4 spodnice? jedziesz na 12 dni , naprawde chyba chcesz sie non stop przebierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszkadad
Właśnie wróciłam z dwutygodniowego wypadu za niedaleką granicę. W walizce były: - dżinsy ciemne brąz przecierany - spodnie jaśniejsze krem z brązem - spódnica krótka brąz - spódnica długa w maziaje kolorowe (pasuje do niej n-ta ilość topów) - szorto-spódniczka (krótkie spodenki z doczepianą "spódniczką") khaki - 4 topy pasujących kolorystycznie do wszystkiego(prane na bieżąco po założeniu w miarę potrzeb) i 2 t-shirty - jedna sukienka letnio-wieczorowa - bielizna, skarpetki, bikini - sandały sportowe do zwiedzania - sandałki wieczorowe - pełne półbuty na wypadek deszczu - cieniutka kurtka przeciwdeszczowa z kapturem - dwa rozpinane cienkie sweterki, jeden letni żakiet lniany Kosmetyki miałam w wersjach mini na już, na miejscu ewentualnie dokupiłam najniezbędniejsze. Z ubrań niepotrzebne były mi tylko jasne długie spodnie i żakiet - były obliczone na "oficjalną wizytę", do której nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się zmieścisz to jednej walizki lu plecaka to chyba nie za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisłe skórzane spodnie
i facet nie bedzie mogl oderwac od ciebie wzroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×