Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abc_opr

ZDRADZA MNIE ?

Polecane posty

Gość abc_opr

Jestem z chlopakiem od 2 lat , poznalismy sie jeszcze w liceum,ale w sumie dopiero na studiach zaczelo miedzy nami iskrzyc . Do tej pory wszystko bylo idealnie , ostatnio on zaczal sie dziwnie zachowywac , nie spotyka sie ze mna tak czesto tlumaczac sie praca, czasmi jak dzownie odrzuca polaczenie , a potem udaje , ze to samo sie tak robi ;/ Chcialam abysmy zamieszkali razem u mnie , bo sa ku temu warunki , mam duze mieszkanie , mieszkam sama , ale zaczal sie wymigywac , ze nie teraz itp , nie wiem co sie dzieje :( moze ma inna kobiete ? ostatnio na jego koszuli znalazlam czerwona plame cos jakby szminka . dlaczego on mi to robi ? nie wiem sama czy mam mu ufac czy badz ostrozna czy cos ... nie sypiam po nocach , za bardzo sie wszystkim zawsze przejmowalam , on widzi , ze chodze jakas nieswoje ,ale nawet nie zapyta co mi jest ? mowie , ze ide na impreze to nie protestuje a kiedys mi kategorycznie zabranial , chcialabym teraz uslyszec ze nigdzie nie ide i koniec . seksu nie bylo od 2 tygodni. jestem zalamana . co mam robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedykuka
pogadac szczerze i obserwowac,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popełnij błędu takie jaki ja popełniłem w podobnej sytuacji. Nie naciskaj nie zabiegaj, bo gdy to zrobisz i on zobaczy że zależy CI na nim bardzo mocno będzie się czół zbyt pewnie myśląc, że jak coś przeskrobie to mu odpuścisz. Niestety ale zawsze w związkach jest tak że cierpią bardziej te osoby którym bardziej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxioooowy
DOkladnie . Im bardziej sie babki staraja tym kolesie maja na to wiekszy olew . jak raz pokazesz facetowi ze obojetnie co by zrobil i tak mu wybaczysz bo zyc bez niego nie umiesz to bedziesz ciagle olewana , zdradzana czy co tam jeszcze . a wracajac do pytanie , to moze daj mu i sobie troche czasu . Jak jest wam dane byc razem wszystko sie ulozy ... z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×