Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

monique23

Problem z kompem...

Polecane posty

Go艣膰 dodoet
mo偶na go r贸wniez odpalic w biosie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w czym?:O jezu...ja na prawde nie wiem o czym wy mowicie...w biosie,epson,konflikt...:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
Masz pod spodem z boku obok monitora gdziekolwiek naklejk臋 i tam masz jakie艣 cyferki i napis na przyk艂ad: Aristo Smart 460 http://www.aristo.pl/sterowniki.php

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sterowniki nie?bo reszta to nie wiem co to:O te sterowniki tez nie wiem co to...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
ftp://ftp.aristo.pl/modele_archiwalne/Smart_360/Sterowniki/06_TouchPad/Vista64/TouchPad.zip ftp://ftp.aristo.pl/modele_archiwalne/Smart_360/Sterowniki/06_TouchPad/XP/TouchPad.zip

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
Vista lub XP mo偶esz pobra膰 wszystkie trzy i spr贸bowa膰 ka偶dy z osobna zainstaluje si臋 tylko ten kt贸ry pasuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
jak odpalisz ze strony to p贸jd膮 :) czyli klikniesz sterowniki potem touchpad potem nazw臋 pliku :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
ftp://ftp.aristo.pl/modele_archiwalne/Smart_360/Sterowniki/06_TouchPad/XP/TouchPad.zip ftp://ftp.aristo.pl/modele_archiwalne/Smart_360/Sterowniki/06_TouchPad/Vista64/TouchPad.zip

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
kafeteria psuje linki jest w nich spacja ale ze strony producenta dzia艂aj膮 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
trza by艂o najpierw jeden bra膰 . Sci膮gnie Ci si臋 klikasz w to prawym i rozpakuj do folderu. Potem wchodzisz w ten folder i szukasz pliku install lub setup i ju偶.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie mam czegos takiego jak rozpakuj do folderu...install tez nie mam za to mam 3 razy setup...:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
Polecam kupi膰 sobie jak膮艣 ksi膮偶k臋 abc windows czy poznaje komputer cokolwiek 偶eby tak si臋 nie m臋czy膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:O ksiazke?i tak z niej nic nie zrozumiem jak mi ktos nie przetlumaczy...:O i co dalej?jak to otworzylam?i mam te 20 ikon?nie mam install ale 3 razy setup...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie...nie wyglada to tak...nie mam na pulpicie...wyskoczylo z nikad po ciagnieciu...i byl tam folder 6touchpad i w njim ze 20 ikonek...i nie wiem co dale...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
Musisz go rozpakowa膰 do folderu , bardziej obrazowo tego nie zrobi臋 i nie opisz臋 bo si臋 nie da. Jak nie umiesz tak to wciskaj CTRL A , CTRL C , na pulpicie utw贸rz nowy folder wejd藕 do niego i wci艣nij CTRL V.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
Klikasz nast臋pnie na 艣lepo w pliki setup a偶 si臋 kt贸ry艣 uruchomi i klikasz lub a偶 si臋 zainstaluje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
jak wy艣wietli艂y Ci si臋 te ikonki to musisz zrobi膰 to co napisa艂em wy偶ej: CTRL A , CTRL C , nowy folder na pulpicie , a w nim CTRL V. Wi臋cej nie mog臋 Ci pom贸c , je艣li nie potrafisz wypakowa膰 tych plik贸w ani skopiowa膰 ich z archiwum do innego folderu to nic Ci nie pomog臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facet co lubi ...
no i uruchomi膰 plik setup.exe tzn jeden z plik贸w setup taki w艂a艣nie jest

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×