Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tulipaneczkaaa 27777

Jak przezyc sprawe w sadzie????????

Polecane posty

Gość tulipaneczkaaa 27777

Za tydz. mam sprawe w sadzie o ustaenie ojcostwa i alimnety.Na sama mysl strasznie sie denerwuje.Jak przygotowac sie do rozprawy i jak ja przezyc???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego się denerwujesz
dziecko nie jest tego, kogo pozwałaś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się jak się wyda że frajer nie jest ojcem to nikt Ci nic nie zrobi. W Polsce za bezpodstawne oskarżenia i próbę oszustwa nie karze się kobiet. Nawet będziesz mogła znów złożyć powództwo przeciwko innemu frajerowi. Jeśli tu też się okaże że nie jest on ojcem to będziesz mogła tak bez końca i to bez wielkich kosztów ponieważ w Polsce panie zwolnione są z kosztów od pozwów o alimenty. Kiedyś jak nie było badań genetycznych jednoznacznie określających pokrewieństwo opierano się na grupach krwi. Wystarczyło że nie wykluczyły one ojcostwa i frajer płacił całe życie alimenty na bękarta. ZDARZAŁO SIĘ TAK W CO CZWARTYM PRZYPADKU. Dziś co prawda są badania genetyczne ale jest szansa że frajer nie będzie miał na te badania kasy, albo pożałuje tych paru groszy w przekonaniu że jest rzeczywiście ojcem. Tak że mała jak widzisz nie maśz czym sie martwić :) Chyba ze sprawa toczy sie we Włoszech albo Hiszpanii, wtedy pójdziesz siedzieć. Jakby to było w Emiratach Arabskich czeka Cię kara śmierci :D http://alime.pl/forum/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipaneczkaaa 27777
Ja wiem ze on jest ojcem dziecka.Tylko stresuje sie tym, czy on pojawi sie w sadzie, jak bedzie sie zachowywal, co bedzie mowil. ojCIEC dziecka napisal do sadu list, w ktorym oswiadcza ze jest ojcem dziecka.Czy taki list jest wiarygodny.????????czy na jego podstawie sad stwierdzi ojcostwo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiem. Facet napisał że jest ojcem i chce żeby sąd to stwierdził? I domaga się alimentów od Ciebie? No to jak nie zarządasz przeprowadzenia badań genetycznych i oświadczys, że facet jest rzeczywiście ojcem to sądowi nic więcej nie potrzeba by uznać gościa za ojca, przyznać mu prawa do opieki nad dzieckiem i zasądzić Ci do płacenia alimenty. A tak z ciekawości ile Tatuś żąda od Ciebie alimentów na to dziecko? http://alime.pl/forum/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona krak.
alimepl dobrze postawione pytania, bo ta suka napewno wyciaga brudne łapy po alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubidu
reaktywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×