Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arek30

Miałem przeczep włosów łysiałem i boję się, że moja nowa dziewczyna się dowie

Polecane posty

Gość Przeszczep jest niemęski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtedfgdfgdfgdfgdfgdsgsdfgdsag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyznaj się jej
Na pewno pomyśli, że musisz być bogaty, skoro Cię było stać na przeszczep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppupppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Golę się zwykła maszynką. W dodatku uprawiam sporty, więc brak włosów nawet jest wygodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfgdgd
Złoty Niby jakim cudem włosy Ci odrastają? Wymawiasz zaklęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
wygodniejsze*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa metody leczenia
leki, dieta, masaze glowy itp. 23latek - czyli z pianka do skory na zylete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupupppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygargamel
Lepiej powiedzieć jej tak, że wyleczyłem się z łysiny, gdyż nie chciałem, aby latem słońce parzyło mnie w głowę, a włosy to jednak jakaś ochrona przed promieniami UV i poparzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikapop
ehh faceci, nie przejmujcie sie az tak reakcją kobiety. Łysienie to nie koniec świata, mamy XXI wiek i mnóstwo metod, aby temu zapobiec. Przeszczep wyszedl cie bardzo drogo i mam nadzieje ze chociaz mozesz sie teraz cieszyc efektami i ze nie masz blizn. Mikropigmentacja jest bardzo skuteczna i bezpieczna. Efekt jest naturalny i nikt nie musi sie dowiedziec ze coś kombinowaliscie z głową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostek
Cytat
Dnia 26.07.2009 o 21:22, Gość Arek30 napisał:

Miałem przeszczep włosów jakiś czas temu z powodu łysienia. Moja nowa dziewczyna chce zobaczyć moje starsze zdjęcia, a ja się wstydzę. Na tamtych zdjęciach jestem mocno łysawy i nie chcę żeby dowiedziała. Mam wrażenie, że po takiej wiadomości miałaby mnie za mało męskiego, przewrażliwionego na punkcie swojego wyglądu, oraz przede wszystkim nieodpowiedzialnego i lekkomyślnego. Przeszczep mnie wyniósł grubo ponad 10 000 zł. Wziąłem na niego kredyt gotówkowy, który nadal spłacam. Z tego powodu odmówiłem sobie innych rzeczy, a póki spłacam raty muszę żyć bardziej oszczędnie. Nie chcę żeby moja dziewczyna miała mnie za dziwaka, który z powodu włosów przetrawił tyle pieniędzy (ona ceni mężczyzn zadbanych, ale naturalnych) i szasta pieniędzmi na pierdoły. Zaznaczam, że włosy są dla mnie bardzo ważne, łysienie było dla mnie wielkim problemem i kompleksem i mieć łysiejąc prawie nie żyłem, marnie egzystowałem miewając ciągłe doły. Włosy są dla mnie być, albo nie być

 

Zaryzykuj, jeśli na prawdę cię kocha zrozumie w innym wypadku zmieniłbym dziewczyne 😛

Sam stoję przed wyborem metody, ale znalazłem stronę Meditravel.pl dzieki której podczas konsultacji określą która z metod będzie dla mnie najlepsza. Z tego co wyczytałem na tym forum to kobiety namawiają swoich facetów do takich zabiegów wiec głowa do góry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×