Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu_agnieszka_999

wysoka dziewczyna dluzsza cipka, mala dziewcz-mniejsza i ciasniejsza cipka

Polecane posty

Gość tu_agnieszka_999

hej jak juz przeczytaliscie temat, chcialabym sie dowiedziec jak to jest, od czego zalezy ze pochwa jest szersza lub wieksza? Czy to prawda ze szerokosc i dlugosc pochwy mozna ocemnic po rozmiaze stopy kobiety? Pamietam kiedys poruszylismy ten temat na uczelni, podobno niskie dziewczyny z mniejsza pochwa maja pozniej problemy z porodem. No ale z drugiej strony to chyba lepiej o chlopak ma wiecej przyjemnosci? czy wy chlopacy, mieliscie kiedys styk z jakas szeroka pochwa i nic nie czuliscie? ( oczywiscie nie mowie o facetach z dzyndzlami) pozdrawiam AGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 22 i tez
mi sie wydaje ze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 22 i tez
po rozmiarze stopy bankowo! Ja wlasnie sama zauwazylam u siebie. Mam stope krociutka (bo rozmiar 35, czyli dlugosc jakies 22cm) ale szeroka (niektore buty sa poprostu na mnie za waskie). I pochwe tez mam taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergf
skad wy sie ludzie bierzecie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazikstaszewski
my CHŁOPACY uważamy,że jesteś zdrowo rąbnięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_agnieszka_999
kazikstaszewski -> widac ze to jakas babka z rozcsiagnita pipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka odpowiedz mi
dlatego dla mnie penis lepiej zeby byl grubszy, a moze byc nawet i krotszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co chwilę mijam gdzieś kolesi którzy gadają,że ciasne najlepsze. Ale kiedy powiedziałam raz przy dość sporej grupie moich kolegów coś na ten temat wszyscy jak jeden powiedzieli,że ciasna jest do niczego bo tylko chuj boli :) Zdarty i w ogóle......... Ciekawe co wolą kolesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
gorgona@ chyba se zartujesz , zaden facet nie powie ze woli rozjeban pizde lepiej niz caisna, no bo kto chciałby walic w luzna dzióre, ciasno to wiecej doznan, a otarcia cóz jak laska ma sucho jak na pustyni t ocałkiem mozliwe. ból hmm jest to warte pooswiecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak z mózgami
tak i z pochwami oraz penisami. taki wróbel np- mała głowa a wiekszy mózg od tej co zadała to pytanie. jasne- popatrzysz na noge koleżanki, ile ma w dowodzie cm i zaraz sie dowiesz czy ma cipsko jak kanał LaManche czy jak naparstek :) a penisy- tak tak- duzy nos i stopa to duży penis. (wróć do zdania o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pierwszy
Od doopy do łechtaczki podzielić przez dwa, razy rozstaw oczów. Nie dotyczy tych z zezem, i bez zemba na przedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za j...y czarnogród.... żeby w XXI wieku takie pytania zadawać. idź lepiej do biblioteki i duuuużo poczytaj. może jeszcze powiesz że im dziewczyna głupsza tym ma większy biust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_agnieszka_999
JEDNAK MUSIECIE MI PRZYZAC ZE SA UDZIE KTÓRZY SIE Z E MNA ZGODZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wymysla takie glupoty...
to czy cipka jest ciasna mniej badz bardziej zalezy od stopnia podniecenia kobiety i jej wilgotnosci, wzrost, wielkosc stopy nie maja nic wspolnego, a na to czy kobiecie lepiej sie rodzi czy gorzej ma wplyw rozmiar miednicy oraz czy to jest pierwszy porod czy kolejny, tak w skurcie i ogolnie mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.ona23
watpie zeby wysokosc miala sie jakos do wielkosci cipki :-/ ja mam 170 wzrostu i zawsze na badaniu gin mowil ze mam male narzady poza tym zawsze sex mnie bolal, nigdy nie moglam kochac sie tak od razu musialam byc najpierw super nawilzona zeby jakos to zniesc a chuda przesadnie tez nie bylam bo 62 kg wazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nie wiem ile w tym prawdy ,ale w moim przypadku to się sprawdza. Bo jestem drobna i niska stopy tez mam małe i wąskie i cipkę tez taką mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wzrost tak na logikę może mieć coś wspólnego chociaż nie w każdym przypadku bo są wyjatki.Bo np rzadko która drobna dziewczyna ma wielkie dłonie lub wielkie stopy. Tak samo z cipką. Przeważnie budowa narządów jest proporcjonalna do wielkości całego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraobora
do Ona.Ona23 to widac ZE JESTES PASZTETEM :) ZGADZAM SIE Z DZIEWCZYNA PONIZEJ. TO JEDNAK PRAWDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy jak chcesz to pisz kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goślufać
mam małego 12-cm stoi jak stalowy słupek jak macierewicza //twardy..do otk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba masz centymetr w domu i zmierz dlugosc swojej cipki jak dlugi masz rowek w cm. Z tego co wiem to im wyzsza dziewczyna tym wieksza i cipka u niej czyli jak jestes wysoka to twoj rowek jest dluzszy czyli twoja cipka jest wieksza ale faceci tez takie kochaja. pozdr. i uzyczaj swojej Kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„Tak samo z c*pką. Przeważnie budowa narządów jest proporcjonalna do wielkości całego ciała” x Nie ma takiej korelacji. Tak, to faceci powyżej 2 m mieliby dragale penisy, a tak nie jest. Tak samo im wyższa dziewczyna, wcale nie musi mieć długiej pochwy. Ktos tutaj mit stworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:48 Obalam. Wysokość ma przełożenie na długość i wielkość pochwy. Pochwa to organ wewnętrzny, a nie zewnętrzny jak u mężczyzny penis. To chyba logiczne, że im ciało dłuższe tym wszystkie organy bardziej się rozciągają. Penis jest na zewnątrz ciała, więc nie ulega takiemu rozciągnięciu u wysokich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
18:53, a ja obalam to co Ty nalisales/las. I kto ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:57 Ja obaliłem argumentami, w swoim poście. A ty co masz na obalenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
19:10, tez podałem argumenty w swoim pierwszym poście. :) W takim razie podaj link do badań naukowców :) Tylko z jakiejś rzetelnej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×